1. Новини Закарпаття
  2. >

"Не парю де хочу": з 11 липня в Україні змінять законодавство щодо електронних сигарет

29.06.2022 14:05 Суспільство

Вже з 11 липня цього року в Україні буде заборонено куріння пристроїв для нагрівання тютюну у громадських місцях на рівні із сигаретами, електронними сигаретами та кальянами.

Вже з 11 липня цього року в Україні буде  заборонено куріння пристроїв для нагрівання тютюну у громадських місцях на рівні із сигаретами, електронними сигаретами та кальянами.

Про це повідомила народний депутат Лада Булах.

Щорічно тютюн вбиває понад 8 мільйонів людей у всьому світі, а в Україні є причиною 85 тисяч смертей.

Для подолання тютюнової епідемії та захисту дітей та молоді від залучення до куріння Верховна Рада України ухвалили антитютюновий Закон № 1978-ІХ.

«Першою нормою, яка набуває чинності вже 11 липня цього року - це заборона куріння пристроїв для нагрівання тютюну у визначених місцях. Безпечного куріння не існує, будь-які тютюнові викиди шкідливі для людей навколо навіть, якщо ми їх не відчуваємо. Ця норма захистить право працівників та відвідувачів громадських приміщень не чисте повітря. Зокрема такими приміщеннями є заклади ресторанного господарства, школи, лікарні, університети, офісні та державні будівлі»,- зазначила Лада Булах.

За її словами, наступними набудуть чинності норми, які заборонять рекламу електронних сигарет та пристроїв для нагрівання тютюну та продаж сигарет та рідин до е-сигарет з ароматизаторами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело.

Нагадаємо, Закарпатські прикордонники "зірвали" чергові плани тютюнових контрабандистів.