1. Новини Закарпаття
  2. >

"Саме той час, щоб бити ворога": Зеленський про втрати ворожої армії

29.06.2022 11:35 Суспільство

Втрати російських військ у п'ять разів перевищують українські, але й сили нерівні - 10 до одного.

Втрати російських військ у п'ять разів перевищують українські, але й сили нерівні - 10 до одного.

Там, де армія України втрачає одну людину, російські війська втрачають п'ять. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю американському телеканалу NBC.

"Потрібно зрозуміти, що не тільки ми втрачаємо. Там, де ми втрачаємо одну людину, Росія втрачає 5 осіб. Там де ми втрачаємо один танк - вони втрачають 5. Ось так ми боремося. Але треба бути справедливим і сказати, що нам складно. Бо знову-таки інші цифри, на один наш танк у них 10 танків, на одного нашого бійця - їхніх 10 військових. І якими б сильними ми не були, їх у 10 разів більше, і це дуже складно. Нам складно, але ми стоїмо", - сказав він.

Зеленський визнав, що без підтримки Україна може не витримати війни з РФ.

Тому дуже важлива підтримка Європи, насамперед США - від суспільства до президента Джо Байдена. Тому що всі повинні розуміти, що це не наша війна, просто Україна з Росією, це війна всього світу з конкретно РФ, з їхнім військово-політичним керівництвом, з їхньою армією, і всі це мають зрозуміти. Ми не зможемо одні і, дякувати Богу, що нам допомагають", - сказав президент.

Глава держави переконаний, що війна закінчиться перемогою України.

"Я відчуваю іноді, чую деякі слова, заклики уповільнення допомоги, я бачу це. Ми не маємо права програти, я говорю про світ. Я вважаю, що це спільна перемога і перемога буде США, України, європейських держав. Якщо ми програємо, хто б що не говорив, тоді програє демократія, а значить програють США, європейські держави. Я знаю, всім непросто, але треба", - наголосив він.

Також Зеленський зазначив, що Росія недооцінювала Україну перед вторгненням, але її це не ображає.

"Я думаю, навпаки, це дало нам фору. Саме той час, який нам знадобився, щоб бити ворога, деокупувати нашу державу", - заявив він.

Нагадаємо, з'явилась інформація щодо зростання кількості жертв унаслідок ракетного удару по багатоповерхівці у Миколаєві (ВІДЕО)

Читайте на ГК:З'явилась інформація щодо зростання кількості жертв унаслідок ракетного удару по багатоповерхівці у Миколаєві (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ворог ударив ракетами по багатоповерхівці у Миколаєві. Є загиблі
Читайте на ГК:Завдають окупантам відчутних втрат: у ЗСУ розповіли про ситуацію на півдні