1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Майже 700 тонн»: Берегівський відділ Мальтійської служби милосердя відправляє гумвантажі по всій Україні (ВІДЕО)

28.06.2022 20:31 Суспільство

Від самого початку повномасштабного вторгнення держави-агресора, служба приймає гуманітарні вантажі із-за кордону. В основному це допомога від сусідньої Угорщини, та інших країн ЄС.

Від самого початку повномасштабного вторгнення держави-агресора, служба приймає гуманітарні вантажі із-за кордону. В основному це допомога від сусідньої Угорщини, та інших країн ЄС.

Від початку війни в Україні Берегівський відділ Мальтійської служби милосердя бере активну участь у вирішенні актуальних питань. Завдяки пожертвам з-за кордону за цей час служба прийняла майже 700 тонн гуманітарного вантажу. 330 тонн вже передано організаціям, які займаються забезпеченням вимушених переселенців.

Також у Мальтійській службі милосердя намагаються задовольнити потреби регіонів, які найбільше постраждали від війни, тому чимало вантажівок з гуманітарним вантажем були відправлені до центральних та східних областей країни.

"У нас великі плани! Ми хочемо відправити допомогу в Київ, адже до нас уже звернулися з проханням допомогти у декількох місцях. Ми завжди намагаємося брати до уваги актуальні потреби, звісно ж ми маємо продовжувати допомагати закарпаттцям, людям похилого віку самотнім та хворим, тобто тим хто зараз знаходиться у найбільший скруті. Ми намагаємося і надалі надавати потрібну їм підтримку та допомогу", - зазначає директор Берегівського районного відділу Мальтійської служби милосердя, Янош Макук.

Відзначимо, що Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні.  Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Значна допомога із боку Угорського уряду відчутна і у роботі гімназій на Закарпатті. Зокрема, Уряд Угорщини продовжує допомагати Берегівському ліцею ім. Габора Бетлена. Тут з  перших днів війни приймають вимушених переселенців. Наразі за підтримки Уряду Угорщини в гімназії йде будівництво.

Нагадаємо: До Берегова доставили медобладнання з Берліну (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Закарпатські угорці висловили надію на продовження позитивних зрушень у відносинах між Україною та Угорщиною
Читайте на ГК:На Закарпатті горіла вантажівка з вугіллям
Читайте на ГК:П’яний водій влетів у обійстя на Берегівщині: що відомо? (ФОТО)