1. Новини Закарпаття
  2. >

Повернути переплату за газ реально: як це зробити

28.06.2022 13:05 Суспільство

Компанія "Нафтогаз України" на своєму офіційному сайті опублікувала роз’яснення, як повернути переплату від попереднього постачальника.

Компанія

Така необхідність виникла через велику кількість споживачів, які отримали нового постачальника. З 1 травня 2022 року понад 10 мільйонів дворогосподарств отримують нові платіжки за газ.

Суть проблеми: попередні постачальники газу виставили рахунки за попередній період, хоча з 1 травня 2022 року понад 10 млн українських домогосподарств отримують газ від ГК "Нафтогаз України". Чимало людей сплатили травневі суми за ненадані послуги попереднім постачальникам.

Саме тому ГК "Нафтогаз України" інформує клієнтів, як повернути переплату.

З 1 травня 2022 року понад 10 млн українських домогосподарств отримували газ від Нафтогазу. Саме тому, рахунки за спожитий газ у попередньому періоді мають бути оплачені до ГК "Нафтогаз України". 

Є інформація, що переплата від попереднього постачальника буде автоматично переведена до ГК "Нафтогаз України", вірно? На жаль, дієвого механізму щодо переводу коштів між компаніями не існує. 

Ми радимо кожному клієнту звернутись до попередньої газопостачальної компанії та написати заяву на повернення переплати. Зазвичай до заяви на повернення коштів платнику необхідно додати копію паспорта, ідентифікаційного номера та повних банківських реквізитів власного карткового рахунку (з зазначенням IBAN, МФО, ЄДРПОУ банку). Вищевказані документи необхідно надіслати за адресою для листування попереднього постачальника. Для більш точної інформації щодо переліку документів для повернення переплати рекомендуємо звернутися по попереднього постачальника.

Попередня газопостачальна компанія протягом 14 (максимально 30) календарних днів, має надати вам відповідь та повернути переплату. Проте в умовах воєнного стану терміни повернення можуть бути інші. 

Якщо залишилися питання, можна звертатись до контакт-центру за тел.: +380 66 300 28 88, +380 98 300 28 88, +380 93 300 28 88.

Джерело.

Нагадаємо, За газ можна платити менше: що клієнтам "Нафтогазу" треба зробити до 30 червня.