1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Батьки навіть не визирнули: дитину, що випала з вікна в Ужгороді, врятував сусід – шокуючі подробиці інциденту

28.06.2022 10:05 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Ввечері напередодні із вікна багатоповерхівки на вул. Заньковецької в Ужгороді випала 2-річна дівчинка. Сусіди розповіли шокуючі подробиці інциденту.

Ввечері напередодні із вікна багатоповерхівки на вул. Заньковецької в Ужгороді випала 2-річна дівчинка. Сусіди розповіли шокуючі подробиці інциденту.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, учора ввечері в Ужгороді дівчинка випала із вікна другого поверху 9-поверхівки. Згодом, шокуючі деталі інциденту редакції " ГОЛОСУ КАРПАТ" розповіли наші читачі, жителі згаданого будинку.

З їх слів, родина неблагополучна, а батьки дівчинки зловживають алкоголем. Ввечері 27 червня їх 2-річна донечка випала з вікна, а врятувало дитину те, що вона, при падінні, зачепилася ніжкою за газову трубу. 

"Страшно навіть уявити, але, якби не ця труба дитина б впала на землю вниз головою. Дівчинка почала плакати і кричати, її врятував сусід. Просто жах, та після цього батьки навіть не вийшли і не визирнули на вулицю! Натомість вимкнули світло і зачинилися в квартирі. Поліція, що прибула на місце події, змусила горе-батьків відчинити двері.
Дитину оглянули медики швидкої, на щастя, все обійшлося", - розповідають жителі будинку.

Слід також зазначити, що наразі офіційної інформації від правоохоронців стосовно даного інциденту немає. Яку кваліфікацію отримав інцидент у правовій площині та яке покарання може чекати батьків дівчинки на даний час не повідомлялося.

Нагадаємо, В Ужгороді з вікна багатоповерхівки випала дівчинка.