1. Новини Закарпаття
  2. >

Як захистити авто від викрадення: найкращі поради автомобілістам

28.06.2022 09:52 Суспільство

Убезпечити свій автомобіль від викрадення та від пошкоджень різного характеру вирішують вже на стадії вибору моделі.

Убезпечити свій автомобіль від викрадення та від пошкоджень різного характеру вирішують вже на стадії вибору моделі.

В одному випадку на встановленні систем безпеки, з урахуванням попередньо встановленого спеціального обладнання, наполягає страхова компанія. Особливо це стосується власників кредитного автотранспорту. В іншому – автолюбов до чотири- та двоколісного друга, про розлучення з яким неможливо навіть і подумати.

Для того, щоб захистити свій автомобіль, власникові треба трохи докласти зусиль і оснастити його деяким обладнанням, яке зможе убезпечити ваш автомобіль.

Цей тип обладнання увібрав у себе найкращі риси класичних систем сигналізації. Вони спрацьовують у момент спроби зловмисника отримати доступ до органів керування машини та/або простої крадіжки речей із його салону. Механізми реагування такі:

генерація світлошумових ефектів;інформування власника шляхом подання спеціальних повідомлень на брелок, мобільний телефон.

Сигналізація може бути як класична (звукова, миготіння габаритами, ближнім та/або далеким світлом), так і з двостороннім зв'язком. Найбільшої популярності набула автосигналізація з двостороннім зв'язком.

Одні з найцікавіших та найефективніших пристроїв – автотрекери (автомобільний охоронно-моніторинговий пристрій). З їхньою допомогою можна дізнатися навіть розташування транспортного засобу (МС) на докладній географічній карті.

Часто разом із сигналізацією встановлюють протиугінні пристрої – всілякі блокатори капота, замки коробки передач, рульового валу тощо.

У найкоротші терміни, вийшовши із сегмента інноваційного обладнання, автомобільні відеореєстратори зробили крок до категорії пристроїв "must have".

Обладнання відеоспостереження для авто виробники випускають у кількох компонуваннях: відеокамера і реєстратор в одному корпусі, реєстратор із вбудованою і кількома камерами, що підключаються. Другий варіант зазвичай встановлюють у випадках, коли необхідно контролювати рух авто назад. Тут камера грає роль парктроніка.

Джерело.

Нагадаємо, На Ужгородщині горе-злодій викрав «BMW» та влетів у рекламний стенд у Чопі.