1. Новини Закарпаття
  2. >

Очільник Закарпатської ОВА невідкладно прибув у пункт пропуску «Тиса»: відомі причини (ВІДЕО)

27.06.2022 20:56 Суспільство

Люди перебувають у транспортних засобах по декілька діб, на спеці та без належних санітарних умов

Люди перебувають у транспортних засобах по декілька діб, на спеці та без належних санітарних умов

Голова Закарпатської ОВА нині невідкладно прибув у пункт пропуску «Тиса» для отримання інформації щодо проблемних питань, пов’язаних з утворенням черг на угорсько-українському кордоні. Про це йдеться у повідомленні в телеграм-каналі Віктора Микити.

За його словами, наразі спостерігається суттєве збільшення кількості легкових транспортних засобів на в’їзд в Україну в пунктах пропуску по всій ділянці державного кордону.У випадку з Угорщиною ці черги розтягнулися на декілька кілометрів та іноді сягають до 800 автомобілів. Трохи краща ситуація на словацько-українському кордоні, однак вона також викликає неабияке занепокоєння.

"Люди перебувають у транспортних засобах по декілька діб, на спеці та без належних санітарних умов.Поспілкувався з нашими громадянами у пункті пропуску, а також провів оперативну нараду за участю працівників Чопського й Мукачівського прикордонних загонів, Закарпатської митниці та представника Генерального консульства Угорщини в Ужгороді. У першу чергу хочу заспокоїти наших громадян та повідомити, що черга, яка утворилися, стосується лише транспортних засобів, котрі ВВОЗЯТЬСЯ ДЛЯ РОЗМИТНЕННЯ. 

Це не стосується загального трафіку, туристів, транзиту та інших. Ця категорія рухається спокійно, черг на цих смугах майже немає.Щодо черги, яка виникла, то тут є низка об’єктивних та суб’єктивних чинників. Трафік збільшився у сотні разів, машини на розмитнення їдуть не лише з Угорщини, а й із країн Прибалтики, Польщі та інших. Значна частина авто не має відповідно оформлених документів, що значно ускладнює пропуск та оформлення. Є й інші чинники операційного характеру, які потребують негайної оптимізації.

Ініціював на завтра зустріч із представниками митниці та прикордонної поліції Угорщини з метою оперативного вирішення проблемних питань. Про результати проінформуємо додатково", - йдеться у повідомленні.

Більше - у наступному відео: Нагадуємо, На Ужгородщині горіло тричі: на Закарпатті через пожежі знищено близько 2,5 гектарів сухої трави 

Читайте на ГК:Гірську частину області накриють потужні зливи із градом
Читайте на ГК:У чотирьох комунальних освітніх закладах на Закарпатті обрано директорів
Читайте на ГК:Повертаються на Батьківщину: на кордоні із Польщею на Закарпатті шалені черги