1. Новини Закарпаття
  2. >

НАТО перекине до кордону з РФ понад 300 000 військових

27.06.2022 20:35 Суспільство Актуально

Через Росію країни НАТО нарощують Сили реагування в кілька разів

Через Росію країни НАТО нарощують Сили реагування в кілька разів

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг продовжує розповідати про порядок денний саміту організації, який пройде у Мадриді (Іспанія) 29-30 червня.

Стало відомо, що Північноатлантичний альянс готовий у вісім разів збільшити чисельність Сил швидкого реагування (до 300 тисяч) та визначить Росію як головну загрозу.

Про це Єнс Столтенберг повідомив під час брифінгу, передає "Сьогодні" з посиланням на Associated Press.

Заява:

НАТО збільшить чисельність своїх Сил реагування майже у вісім разів – до 300 000 військовослужбовців, у відповідь на "епоху стратегічного суперництва", заявив Столтенберг. Сили реагування НАТО наразі налічують близько 40 000 солдатів, яких можуть швидко залучити для операцій в разі потреби.

"У поєднанні з іншими заходами, такими як розгортання сил для захисту конкретних союзників, цей крок є частиною найбільшої реформи колективної оборони та стримування з часів холодної війни", – заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

За його словами, він очікує, що союзники ясно дадуть зрозуміти, що вважають Росію "найсерйознішою і прямою загрозою нашій безпеці".

Водночас, як зазначається, Столтенберг запевнив, що союзники готові надати додаткову військову підтримку Україні, а члени НАТО мають намір ухвалити "посилений комплексний пакет допомоги", включно з постачанням систем захищеного зв'язку та захисту від безпілотників.

Раніше напередодні саміту глава НАТО говорив, що ця війна має закінчитися за столом переговорів, за яким Україна повинна мати сильні позиції. А забезпечити ці позиції беруться країни – члени НАТО.

Нагадуємо, На Полтавщині окупанти вдарили ракетами по торговому центру. Там знаходились люди, - Зеленський (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:Масштабна трагедія у Марокко: потужний землетрус забрав не одне життя
Читайте на ГК:Не видасть чоловіків, які втекли з України: одна з країн проти екстрадиції українців призовного віку
Читайте на ГК:«Велика частина» його корпусу пішла під воду: акули атакували російське судно