1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Перечинщині табун коней місцевих ромів укотре нищить городину жителів (ВІДЕО)

27.06.2022 19:15 Суспільство

Ідеться знову про село Порошково. Тут, за словами господарів, табун коней місцевих ромів, укотре нівечить людську городину.

Ідеться знову про село Порошково. Тут, за словами господарів, табун коней місцевих ромів, укотре нівечить людську городину.

Кричущим дописом та відповідним відео поділилась у мережі користувачка Василина Гаджега 

Всім Доброго дня, знову коні які ходять по чужих нивах і все нищать, на фото лише частина усієї поламаної картоплі. Мало було прошлого року що всьо стоптали що я мала кожен день іти і виганяти з ниви, дякую Микола Петрішка що сьогодні вигнали і дали знати, ми так само прошлого року ходили і виганяли разом, а тепер знову те саме.Тепер важкий час в Україні війна, ціни космос і я не збираюся терпіти щоб чиїсь коні ходили і нищили мій труд, у мене є діти яких треба кормити,тому буду або тровити або капкани поставлю, мені всерівно що то худоба і вона невинна хазаїну всерівно де вона а мені також що з нею буде вона у моїй ниві. Це лише червень а де вересень що має залишатися з картоплі якщо вони почнуть ходити так кожен день, - запитує обурено жінка.

Слід нагадати, мешканці Порошкова неодноразово стикаються із проблемою  щодо розгулювання ромських коней по їхніх городах, де тварини завдають величезної шкоди врожаю. В коментарях жителі нарікають, що це вже ромам ввійшло в звичку й, на жаль, ті не реагують жодним чином на зауваження господарів.

Нагадаємо, на Перечинщині укотре зафіксували табун коней місцевих ромів на своїх городах (ВІДЕО)

Читайте на ГК:"Аромати ллються рікою": Перечин буйно заквітнув липами (ФОТО)
Читайте на ГК:У "грибному" селі на Перечинщині уже полюють за цьогорічними трофеями (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті побачив світ роман про унікального майстра каменю