1. Новини Закарпаття
  2. >

РФ заборонила в'їзд 43 громадянам Канади

27.06.2022 18:45 Суспільство

Йдеться про федеральних і регіональних чиновників, функціонерів правлячої Ліберальної партії, а також громадських діячів Канади.

Йдеться про федеральних і регіональних чиновників, функціонерів правлячої Ліберальної партії, а також громадських діячів Канади.

Москва вжила заходів у відповідь на санкції Оттави і заборонила в'їзд 43 громадянам Канади. Про це йдеться в заяві МЗС РФ, поширеній 27 червня. 

"У відповідь на введені в травні 2022 року владою Канади чергові санкції проти керівного складу російських компаній та членів їхніх сімей на постійній основі закривається в'їзд до Росії для 43 канадських громадян", - зазначили у дипвідомстві. 

До "чорного списку" РФ потрапили федеральні та регіональні чиновники, функціонери правлячої Ліберальної партії та канадські громадські діячі. 

Як наголошується в заяві, "керуючий у Канаді режим Джастіна Трюдо вперто проводить курс войовничої русофобії". У зв'язку з цим російська сторона залишає за собою право "вживати контрзаходів як реакцію на відверто ворожі дії Оттави". 

Нагадаємо, країни G7 посилять тиск на РФ - Білий дім

Читайте на ГК:Країни G7 посилять тиск на РФ - Білий дім
Читайте на ГК:Російські танки дійшли до Варшави: у Польщі відбудеться виставка знищеної в Україні російської військової техніки
Читайте на ГК:Вперше за сто років: Росія оголосила дефолт за суверенним боргом - Bloomberg