1. Новини Закарпаття
  2. >

У чотирьох комунальних освітніх закладах на Закарпатті обрано директорів

27.06.2022 17:35 Суспільство

Керівників обрали, зокрема, в Ужгородському музичному фаховому коледжі й Берегівському, Хустському та Міжгірському медичних фахових коледжах.

Керівників обрали, зокрема, в Ужгородському музичному фаховому коледжі й Берегівському, Хустському та Міжгірському медичних фахових коледжах.

Так директором Міжгірського медичного фахового коледжу обрано Віктора Могориту. Явка тих, хто мав право голосу склала 100% (28 осіб). В. Могорита набрав 19 голосів, а його конкурент В. Дубравський – 8. За виборами спостерігав уповноважений наглядової ради закладу, перший заступник голови облради Андрій Шекета.

У Хустському базовому медичному фаховому коледжі переміг Віктор Бабич, котрий виконував обов’язки директора закладу до цього часу. За нього віддали свої голоси 65 із 68-ми виборців. За перегонами спостерігав уповноважений наглядової ради коледжу Василь Юрик.
Берегівський медичний фаховий коледж обрав новим головою. Мар’яну Гаал. Жінка працює у закладі з 1995 року. Рішенням сесії облради з 18 жовтня 2021 року її призначено в.о. керівника коледжу. На виборах, за якими спостерігали уповноважений наглядової ради, заступник голови облради Василь Дем’янчук та член наглядової ради Михайло Кіш, голосувало 52 особи. Єдина кандидатка набрала 100% голосів.
Сьогодні ж вибори відбулися і в Ужгородському музичному фаховому коледжі. Тут перемогу здобула Світлана Стегней, яка очолює заклад з 2000-го року і двічі обиралася на посаду директора. На цих виборах вона була єдиною кандидаткою. У голосуванні взяв участь і голова облради, член наглядової ради коледжу Володимир Чубірко. Всього голосувало 118 осіб.
Згідно з положенням про вибори, директорів коледжів обирав колектив із числа педагогів (75% голосів), представників студентства (15%) та непедагогічних працівників (10%).
Офіційне затвердження кандидатів на посади керівників відбудеться на найближчій сесії Закарпатської обласної ради.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської облради.

Нагадаємо, на Ужгородщині горіло тричі: на Закарпатті через пожежі знищено близько 2,5 гектарів сухої трави

Читайте на ГК:"Закарпаттяобленерго" оприлюднило графік відключення світла на 4 листопада
Читайте на ГК:4К доларів за одного "ухилянта": на Закарпатті затримали чергового ділка (ФОТО)
Читайте на ГК:"Радимо утриматись від поїздок": правоохоронці звернулися до жителів Закарпаття