1. Новини Закарпаття
  2. >

Країни G7 посилять тиск на РФ - Білий дім

27.06.2022 16:35 Суспільство

Коаліція, яку очолює США, продовжить позбавляти кремлівський режим ресурсів, необхідних для ведення війни проти України.

Коаліція, яку очолює США, продовжить позбавляти кремлівський режим ресурсів, необхідних для ведення війни проти України.

США і Велика сімка посилять економічний тиск на РФ через військову агресію в Україні і зроблять подальші кроки щодо притягнення Москви до відповідальності. Про це 27 червня повідомили у Білому домі. 

"Сполучені Штати об'єднали більше 30 союзників і партнерів по всьому світу, щоб покласти на Росію величезні витрати, і коаліція, яку очолює США, продовжить посилювати тиск на (президента РФ Володимира) Путіна", - йдеться в прес-релізі. 

Зазначається, що за кілька місяців експорт США до Росії, у тому числі критично важливих технологій, необхідних для підтримки збройних сил, скоротився, приблизно, на 97%. За прогнозами американської адміністрації, імпорт товарів у РФ з усього світу може впасти на 40%, а інфляція підніметься до 20%. 

"Наші заходи й надалі виснажуватимуть критично важливі компоненти путінського військово-промислового комплексу... і позбавлятимуть Путіна ресурсів, необхідних для ведення війни... Ефективність наших заходів згодом лише зростатиме, що ще більше ізолює Росію від світової економіки", - підкреслили у Білому домі. 

У релізі зазначено, що США у координації з G7 введуть нові санкції щодо сотень фізичних та юридичних осіб, а також компаній, які допомагають РФ ухилятися від уже введених обмежень. Крім того, буде запроваджено тарифи на сотні російських товарів на мільярди доларів. 

Нагадаємо, повертаються на Батьківщину: на кордоні із Польщею на Закарпатті шалені черги

Читайте на ГК:Російські танки дійшли до Варшави: у Польщі відбудеться виставка знищеної в Україні російської військової техніки
Читайте на ГК:Вперше за сто років: Росія оголосила дефолт за суверенним боргом - Bloomberg
Читайте на ГК:“Надасть цифровий слід як доказ”: в Чехії розробили мобільний додаток для отримання згоди на секс