1. Новини Закарпаття
  2. >

У Мінінфраструктури повідомили дату підписання «транспортного безвізу» з ЄС

26.06.2022 14:53 Суспільство

Визначено дату підписання «транспортного безвізу» - спеціальної угоди про лібералізацію автомобільних перевезень з Євросоюзом.

Визначено дату підписання «транспортного безвізу» - спеціальної угоди про лібералізацію автомобільних перевезень з Євросоюзом.

Про це заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм повідомив в ефірі інформаційного телемарафону.

«Підписання призначене на 29 червня. Це може бути плюс-мінус декілька днів, але, попередньо, це 29 червня. Вона вступить в силу одразу після підписання. З 29 червня або починаючи з початку липня ніяких дозволів на те, щоб перетинати кордон в сторону країн Європейського Союзу або між країн ЄС, у наших автотранспортників не буде», - зазначив Найєм.

Представник Мінінфраструктури додав, що дозволи залишаться лише в тих країнах, які не входять до Європейського Союзу та продовжують дотримуватись режиму дозвільного характеру. Згідно з його словами, уряд домовляється про те, щоб дозвільну систему скасували і в цих країнах.

Варто зазначити, що український уряд погодив остаточну редакцію Спеціальної угоди про лібералізацію автомобільних перевезень з делегацією Єврокомісії ще 16 червня.

Нагадаємо, що  Угорщина продовжила бездозвільний режим для українських перевізників.

Читайте на ГК:Голова МЗС України закликав G7 відповісти на обстріл Києва новими санкціями та зброєю для держави
Читайте на ГК:В Україні подорожчала соняшникова олія та вершкове масло: які ціни в супермаркетах
Читайте на ГК:Вихід на пенсію за віком: який має бути стаж та які потрібні документи