1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті підбили підсумки першого економічного форуму в регіоні

25.06.2022 13:35 Суспільство

В області відбувся економічний форум «Релокація на Закарпаття: європейський вимір».

В області відбувся економічний форум «Релокація на Закарпаття: європейський вимір».

За словами голови ОВА Віктора Микити, цей івент був надзвичайно важливим і своєчасним з точки зору накопиченого досвіду релокації та потенціалу переміщених підприємств у регіон.

«Ми усі багато працювали над виконанням одного з пріоритетних для держави завдань з відновлення економічного потенціалу, тож узагальнити цей кейс необхідно для розуміння подальшого вектора руху на регіональному рівні та передачі набутого досвіду колегам з інших областей.

З перших днів активної фази війни тісно співпрацюємо з нашими міжнародними партнерами та представниками бізнесу, щоразу дякуємо їм за підтримку», – наголосив очільник краю.

Віктор Микита зауважив, що іноземні партнери високо оцінили результати роботи та рівень проведення економічного форуму, мета якого, зокрема, — пошук нових ринків для підприємств, котрі відмовилися вести бізнес з окупантом.

«Нам потрібен експорт готової продукції та формування доданої вартості саме тут, в Україні. Це наші робочі місця, податки, розвиток та реальна спроможність громад. На це направлені наші зусилля.

Символічно, що під час форуму відбулася історична для нашої країни подія — Україна отримала статус кандидата на членство в Євросоюзі. За це рішення на засіданні Європейської ради проголосували всі 27 членів ЄС.

Цю новину ми зустріли разом із представниками країн ЄС та нашим бізнесом, і продовжуємо рухатися європейським вектором», – резюмував голова Закарпатської ОВА.

Нагадаємо, Закарпаття - друга домівка для релокованих в умовах війни підприємств (ВІДЕО)

Читайте на ГК:В Ужгороді виступив оркестр 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади
Читайте на ГК:Закарпаття - друга домівка для релокованих в умовах війни підприємств (ВІДЕО)
Читайте на ГК:“Під мухою” сів за кермо, вчинив ДТП та втік: в Ужгороді воді оштрафували на майже 40 тисяч гривень (ВІДЕО)