1. Новини Закарпаття
  2. >

Цьогорічний сезон меду стартував на Закарпатті

25.06.2022 10:45 Суспільство Лайт

На Закарпатті стартував сезон збору меду. Карпатський натуральний продукт – один з найбільш корисних ласощів.

На Закарпатті стартував сезон збору меду. Карпатський натуральний продукт – один з найбільш корисних ласощів.

Як повідомляє пресс-служба М-Студіо: для отримання невеликої баночки працювати доводиться безлічі комахам протягом тривалого періоду. «Бджоли раді цвіту, – люди раді меду».

Яких тільки смаколиків не навчилися виготовляти українці з нектару. Так, у малозвісному селі Ратівці Чопського району, Едуард розвиває свою сімейну справу понад 20 років. Про бджіл та їхній продукт знає абсолютно все. Бджіл розводять та підсажують власноруч, адже робота із смугастими комахами приносить суцільне задоволення. Вибір найбільш гідного місця для розміщення вуликів – одна з найголовніших умов успішного заняття бджільництвом.

Саме завдяки цьому бджілки-трудівниці показують гарний результат. Пасічник запевняє, цього річ медовий сезон відкрили оптимістично. Пишається гарним результатом. Мед – відомі натуральні ліки від багатьох недуг. Його цілющими властивостями є безліч підтверджень, і вони давно вже не є секретом. Проте, мало хто знає, що не тільки він має чарівну здібність зцілювати. Не менш корисною для організму є і отрута комах.Пасічник – досвідчений у своїй справі, ділиться, що хотів би розвивати лікування отрутою в рідних краях, адже така непопулярна послуга – справжня знахідка для організму.

А от про іншу сторону медалі та основні проблеми бджільництва розповів співзасновник пасіки Микола. Мовляв, і в цій сфері труднощів вистачає.Також чоловік згадує про небезпечних шкідників , які при значному розмноженні завдають значних збитків бджільництву. Особисто всі необхідні обробки проводить у потрібні терміни, і бджіл при цьому не труїть. Проте безпека медоносних бджіл не важливіша, ніж власне здоров’я. На пасіці людині іноді доводиться працювати годинами. Тому одяг для комфортного виконання необхідних робіт — це дуже важливо. Вулики на пасіці Едуарда – різнокольорові, частина у формі будиночків, частина – розмальовані. Наразі тут 77 бджолиних домівок, інша частина – у різних регіонах Закарпаття.

Також нагадаємо, Чи можна купатися у водоймах Виноградівщини та Берегівщини(ВІДЕО).