1. Новини Закарпаття
  2. >

"Ця зима буде надскладною": українцям розповіли про майбутній опалювальний сезон

23.06.2022 10:15 Суспільство Актуально

Опалювальний сезон розпочнеться вчасно, проте мешканцям нашої країни слід готуватися, що у домівках буде не так тепло, як раніше.

Опалювальний сезон розпочнеться вчасно, проте мешканцям нашої країни слід готуватися, що у домівках буде не так тепло, як раніше.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишев розповів про те, яким буде майбутній опалювальний сезон. Він зазначив, що ця зима буде "надскладною" і натякнув на те, що у будинках буде не так тепло, як раніше.

Про це Чернишов написав на своїй сторінці у Facebook.

Він наголосив, що зима вже близько, тому вже зараз важливо думати про опалювальний сезон. За словами Чернишова, українцям не варто боятись неприємних сюрпризів у вигляді зростання тарифів.

"Очевидно, що ця зима буде надскладною. Головне - ми повинні захистити кожного українця та обігріти його житло. Тарифи на тепло не зміняться! Ми забезпечимо їхню стабільність. Опалювальний сезон розпочнеться вчасно. Для цього у нас є всі передумови", - написав міністр.

Він також наголосив, що цього року українцям варто почати відвикати від "життя з відчиненими вікнами". Мабуть, так Чернишев натякає на те, що у квартирах може стати холодніше, ніж зазвичай. "Але ми повинні відвикнути жити взимку з відкритими вікнами та обігрівати вулицю. Вважаємо, що оптимальна температура в будинку має коливатися в межах 18-20 градусів, але в жодному разі не нижче 16 градусів. Як у економних країнах розвиненої Європи. Як ми переживемо цю зиму залежить від кожного з нас. Готуватися до холодів варто саме зараз", - написав Чернишов.

Він наголосив, що влада України розуміє всі ризики та активно до них готується.

Також нагадуємо, стало відомо, як війна позначилася на видобутку газу.