1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В освітніх закладах Тячівщини облаштовують укриття

21.06.2022 17:45 Суспільство ВАЖЛИВО

Хоч до початку нового навчального року ще далеко, однак у Дубівській громаді вже почали підготовку освітніх закладів до 1 вересня.

Хоч до початку нового навчального року ще далеко, однак у Дубівській громаді вже почали підготовку освітніх закладів до 1 вересня.

Як зауважує селищний голова Денис Каганець, головне під час навчання та роботи – це життя та здоров’я учасників освітнього процесу, тому перша вимога – це їхня безпека. З метою захисту школярів та освітян, а також для того, аби з 1 вересня у школах громади розпочався навчальний процес в очній чи змішаній формі, проводяться роботи з облаштування укриття. Про це повідомляє ko.net.ua

Наразі вже завершено роботи у підвальному приміщенні Краснянського ЗЗСО І-ІІІ ст., де у разі повітряної тривоги можуть поміститися близько 350 учасників освітнього процесу. Відповідно у цьому закладі можливе очне навчання для всіх учнів.

Також тривають роботи з облаштування захисної споруди на 200 осіб у Калинівському ОЗЗСО І-ІІІ ст.

Як повідомив начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ярослав Івачевський, нині розглядається можливість облаштувати додаткові укриття поблизу Калинівської школи, якщо вдасться реалізувати задумане, то і у цьому закладі стане можливим проводити очне навчання для всіх школярів.

Укриття на близько 100 осіб облаштовано також у Дубівському ЗЗСО І-ІІ ст №1, а ось учні та педагоги Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. у разі небезпеки переховуються в захисних спорудах, що знаходяться поруч закладу, – це підвальні приміщення ЗПФК та Дубівської лікарні.

Нагадаємо, в Ужгороді створять центр жіночого підприємництва для переселенок

Читайте на ГК:Судитимуть закарпатця, який сприяв незаконному перетині кордону "туристам-призовникам"
Читайте на ГК:На Тячівщині пройшов турнір з міні-футболу між вчителями та учнями (ФОТО)
Читайте на ГК:Унікальна дендропосадка із радянських часів збереглася на таємничій горі на Тячівщині (ФОТО)