1. Новини Закарпаття
  2. >

"Дав добровільну згоду": на співпраці із окупантами викрито одного із керівників Укренерго

21.06.2022 16:00 Суспільство ВАЖЛИВО

Підозрюваний, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, добровільно погодився на співпрацю з окупаційною владою.

Підозрюваний, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, добровільно погодився на співпрацю з окупаційною владою.

СБУ викрила на співпраці з ворогом одного з керівників Укренерго. Про це повідомляють прес-служба СБУ та Офіс генпрокурора України.

За даними слідства, підозрюваний, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, добровільно погодився на співпрацю з окупаційною владою. Він дав згоду на посаду директора так званих "Маріупольських магістральних електричних мереж Державного унітарного підприємства "ДНР" Державної магістральної мережевої компанії".

"Після призначення підозрюваний спільно з керівництвом так званої "ДНР" вчиняв дії, спрямовані на відключення потужностей електричної енергії від Об'єднаної енергетичної системи України, самовільної передачі ліній електропостачання та підстанцій окупаційній владі, для задоволення їхніх потреб", - йдеться в повідомленні Офісу генпрокурора.

Нагадаємо, Путін заявив про нові озброєння російської армії. Ворог уже використовує нові комплекси С-500

Читайте на ГК:Закарпатка виборола ще одну медаль на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті проходить важливий Економічний форум
Читайте на ГК:Важлива інформація для споживачів газу