1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні скасували нульове розмитнення «євроблях»

21.06.2022 11:29 Суспільство ОНОВЛЕНО

Парламентський комітет з фінансів, податкової та митної політики підтримав урядовий законопроект №7418 та нардепи його схвалили.

Парламентський комітет з фінансів, податкової та митної політики підтримав урядовий законопроект №7418 та нардепи його схвалили.

Парламентський комітет з фінансів, податкової та митної політики підтримав урядовий законопроект №7418, нардепи його схвалити. Як відомо, цей документ передбачає скасування безкоштовної розмитнення автомобілів на іноземних номерах.

У той же час, профільний парламентський комітет відхилив альтернативний законопроект № 74184, який пропонував залишити безплатне розмитнення авто з європейською реєстрацією вартістю до 5000 євро (передбачалася заборона їх перепродажу протягом одного року, щоб уникнути спекуляції).

Цей документ має бути розглянутий до кінця червня.

У свою чергу громадська організація «АвтоЄвроСила», посилаючись на власні джерела з Верховної Ради, стверджує, що безкоштовне розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації для всіх бажаючих триватиме до кінця липня 2022 року, а не до 1 липня, як зазначалося раніше. Втім, офіційно цю інформацію не підтверджено.

Також нагаюємо, як оформити "євробляху" під час воєнного стану – роз'яснення митниці.