1. Новини Закарпаття
  2. >

«Під час ворожих обстрілів адреналін аж закипає, але ми все одно робимо свою справу», - Сергій, 128-ма бригада (ФОТО)

14.06.2022 21:30 Суспільство

Оператор-топогеодезист реактивного артилерійського дивізіону про воєнні будні на передовій.

Оператор-топогеодезист реактивного артилерійського дивізіону про воєнні будні на передовій.

У соцмережі Фейсбук на сторінці 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада - Закарпатський легіон з’явилася чергова історія одного із військових, який захищає рідну Батьківщину.

"Я працюю з «Бусоллю» – це універсальний артилерійський прилад для орієнтування гармат та визначення основних напрямків вогню.

Реактивні системи залпового вогню стріляють на великі відстані, цілі ми безпосередньо не бачимо, тому орієнтуємо гармати по координатах за допомогою «Бусолі». Робимо це геодезичним методом, або по сонцю. Часто бувають нічні бойові виїзди, тоді орієнтуємо вогонь по місяцю, а якщо ніч хмарна, то ліхтариком по тій же «Бусолі».

За нормативами для орієнтування гармат потрібні 3 хвилини 40 секунд, але ми справляємося за дві з половиною хвилини. Моїй роботі не заважають і обстріли. Так, адреналін аж закипає, але справу свою треба робити – чим швидше відстріляємося, тим швидше повернемося в безпечне місце.

Я контрактник, у бригаді півтора року. До того працював у поліції, але вирішив різко змінити профіль і не прогадав – ЗСУ мені більше до вподоби", - розповів Сергій.

Нагадаємо: Пентагон озвучив причини ефективності ЗСУ у війні з росіянами 

Читайте на ГК:Лише клієнти-боржники отримають рахунки від «Закарпатгаз Збут» у червні 2022
Читайте на ГК:Закарпатка виборола ще одну медаль на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті проходить важливий Економічний форум