1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

У Львові відомий кардіохірург із США провів дітям п’ять операцій на серці

13.06.2022 19:35 Суспільство

Він побував у 35 країнах світу, де прооперував близько 12 тисяч дітей

Він побував у 35 країнах світу, де прооперував близько 12 тисяч дітей

У дитячій лікарні св. Миколая тиждень спільно з львівськими кардіохіоуогами оперував дідей зі складними вадами серця відомий дитячий кардіохірург зі США, засновник благодійного фонду Novick Cardiac Alliance Вільям Новік. Лікар побував у 35 країнах світу, де прооперував близько 12 тисяч дітей із різними вадами серця. До Львова він приїжджав уже втретє і до кінця року заплановано ще, як мінімум, два візити.

«У Львові ми працюємо з фондом Novick Cardiac Alliance вже другий рік. Цей фонд зробив надзвичайний вклад у розвиток дитячої кардіохірургії в Україні та світі загалом. Це не лише проведення операцій. Це навіть більше освітній проект, який, попри операції на серце діткам, передбачає навчальні етапи не лише для кардіохіругів, але й для суміжних медичних спеціальностей. Мета проекту – не просто прооператувати, а організувати школу, кардіологічну службу в тій чи іншій країні. Співпраця з фондом і, зокрема, Вільямом Новіком є для нас дуже цінною. Нам вдалося багато зробити, допомогти багатьом діткам», – повідомив директор дитґячої лікарні Іван Міськів.

В Україні, повідомила прес-служба ЛМР, американський кардіохірург працює з 1994 року на базі Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова. У 2021 році Вільям Новік вперше приїхав із благодійною місією до Львова.

Повідомив zaxid.net

Нагадаємо, У "Дії" дозволили подавати декларацію платника єдиного податку у 2% і сплачувати його

Читайте на ГК:Жінка мало не задушила немовля: поліціянти врятували дівчинку (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Летів дрон-камікадзе: на Заході України прогримів вибух
Читайте на ГК:47-річний чоловік загинув страшною смертю /ФОТО, ПОДРОБИЦІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська