1. Новини Закарпаття
  2. >

У "Дії" дозволили подавати декларацію платника єдиного податку у 2% і сплачувати його

13.06.2022 19:15 Суспільство

У застосунку "Дія" з’явилася можливість для ФОПів подати декларацію платника єдиного податку 2% та сплатити його.

У застосунку

У "Дії" дозволили подавати декларацію платника єдиного податку у 2% і сплачувати йогоПОНЕДІЛОК, 13 ЧЕРВНЯ 2022, 18:24 - ДАНА ГОРДІЙЧУК227 ПЕРЕГЛЯДІВ 0В закладки

У застосунку "Дія" з’явилася можливість для ФОПів подати декларацію платника єдиного податку 2% та сплатити його.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Це можуть зробити ФОПи 3-ї групи на спрощеній системі оподаткування, які подали заяву в Державну податкову службу на застосування спеціальної ставки 2%. 

Декларація подається до 20 числа кожного місяця за доходи, отримані в попередньому місяці, починаючи з травня і до скасування воєнного стану. Сплата податку доступна в застосунку до кінця кожного місяця за попередній, тобто ще 10 днів після граничного терміну подання декларації.

Аби подати декларацію, необхідно авторизуватися в застосунку "Дія" та у меню Послуги обрати Податки ФОП — Декларація платника єдиного податку 2%. Після цього потрібно ввести суму отриманого доходу за обраний місяць, перевірити контактні дані та декларацію і підписати її Дія.Підписом.

Аби сплатити податок, потрібно у меню Послуги обрати Податки ФОП — Сплата єдиного податку 2% та ввести суму отриманого доходу за місяць. Після перевірки розрахованої суму до сплати потрібно обрати спосіб оплати та сплатити податок. Зарахування коштів відбувається протягом 3 робочих днів, а перевірити його можна в Розрахунках з бюджетом.

Нагадаємо, Кабмін дозволив отримувати паспорти за кордоном

Читайте на ГК:Повістки вручать усім, але на війну заберуть не кожного: українцям пояснили принцип мобілізації
Читайте на ГК:Чоловік жорстоко вбив тещу і тестя: його визнали неосудним /ПОДРОБИЦІ
Читайте на ГК:У листопаді Землю накриють дві потужні магнітні бурі: коли це станеться