1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

УжНУ посів 12 місце у рейтингу університетів "Топ-200 Україна 2022"

13.06.2022 16:55 Суспільство

Центр міжнародних проєктів "Євроосвіта" оприлюднив академічний рейтинг закладів вищої освіти України "Топ-200 Україна 2022".

Центр міжнародних проєктів

 Ужгородський національний університет отримав високе 12 місце серед кращих українських вишів. Таким чином, рейтинг університету зріс на одну позицію у порівнянні із минулим роком.

 При складанні цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні і світі, яка зазнає глибинних змін, у тому числі в результаті впливу пандемії COVID-2019 та повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну.Також, як зазначають організатори рейтингу, для забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності і незалежності ранжування університетів  використовувалися лише відкриті дані прямих вимірів, викладені на веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ.

Базові принципи визначення рейтингів університетів України:

- Забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності і незалежності ранжування університетів. Для цього використовувалися лише відкриті дані прямих вимірів, викладені на веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ. Методика розрахунків університетських рейтингів є доступною для громадськості з метою перевірки отриманих результатів.

 - Врахування всебічності і багатогранності діяльності університетів. З цією метою їх робота сукупно оцінювалася на більш широкій базі показників у порівнянні з відомими рейтинговими системами.

- Пріоритетність євроінтеграційних процесів. Виходячи з важливості євроінтеграційних процесів вищої освіти України, вагові коефіцієнти міжнародних показників діяльності університетів (QS World University Rankings та інше) встановлені вищими за вагові коефіцієнти національних показників.

Нагадаємо, Ужгородські патрульні притягнули до відповідальності водія за перевищення швидкості та нетверезе керування

Читайте на ГК:В Ужгороді горів приватний будинок
Читайте на ГК:5600 упаковок дитячого харчування HIPP передали з Угорщини на Закарпаття
Читайте на ГК:Ремонтують кілька вулиць: в Ужгороді відновлюють дорожнє полотно

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська