1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Через суттєве подорожчання пального вартість проїзду в громадському транспорті Мукачівської громади зросте

07.06.2022 18:15 Суспільство

У відповідь на численні звернення перевізників тарифи буде змінено, таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міськради

У відповідь на численні звернення перевізників тарифи буде змінено, таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міськради

У попередньому тарифі ціна на пальне встановлена на рівні 27 гривень, тоді як сьогодні його вартість становить вже майже 60! Нові тарифи почнуть діяти з 14 червня.

В межах міста проїзд подорожчає до 12 гривень, у напрямках сіл: 15 грн. — Павшино та Шенборн, 18 грн. — Лавки, Нове Давидково та Пістрялово, 20 грн. — Нижній Коропець та Ключарки, 22 грн. — Завидово, 24 грн. — Горбок, 25 грн. — Негрово та Барбово, 35 грн. — Форнош.

45-50% пасажирів пільговики, за них сплачують з місцевого бюджету. Пільгові перевезення вже понад 6 років відшкодовує місто, от і сьогодні на це виділили 4 мільйони гривень. Підвищення тарифів є болючим питанням, однак таке рішення необхідне, щоб громадський транспорт не зупинився.

Повідомила Мукачівська міська рада 

Нагадаємо, Кабмін підтримав використання та виробництво канабісу – Ляшко

Читайте на ГК:Поза часом і простором: депутатка із Закарпаття виявила таємничі неспівпадіння партійного з'їзду
Читайте на ГК:У Мукачеві попрощалися із загиблим на війні Василем Русином (ФОТО)
Читайте на ГК:В Мукачеві поліція накрила "бариг" (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська