1. Новини Закарпаття
  2. >

Джонсону може загрожувати ще один вотум недовіри через пів року

07.06.2022 15:55 Суспільство

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон може зіткнутися з черговим голосуванням щодо вотуму довіри всього через шість місяців

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон може зіткнутися з черговим голосуванням щодо вотуму довіри всього через шість місяців

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Sky News.

Тобіас Елвуд, який голосував проти прем'єр-міністра, сказав, що глави Комітету 1922 року розглядають можливість змінити правила, щоб лідер партії міг отримати ще один вотум довіри протягом року після того, як попереднє голосування було на його користь.

Сам Джонсон наполягав у вівторок, що він здобув "вирішальну" перемогу, незважаючи на те, що 41% його власних депутатів проголосували за його відставку у понеділок ввечері. Однак цього виявилося достатньо, щоб він продовжив працювати на посаді прем’єра.

Нинішні правила партії консерваторів передбачають, що після того, як буде проведено вотум довіри, і лідер набере достатню підтримку, щоб продовжити свою роботу, йому не загрожує подібне голосування протягом найближчого року.

Нагадаємо, проблеми у Джонсона виникли через скандал Partygate - членів уряду та співробітників звинуватили в організації вечірок із алкоголем під час пандемії COVID-19, коли такі зібрання були заборонені по всій країні.

Нагадаємо, Угорщина та Україна обговорили важливі питання експорту укаїнських культур

Читайте на ГК:Єврорада оприлюднила рішення щодо надання Україні статусу кандидата у члени ЄС
Читайте на ГК:Фахівці розповіли, чи вплине на хід війни “тиха мобілізація” в РФ?
Читайте на ГК:У Держдумі РФ закликали вдарити по посольству США у Києві
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська