1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Спільно кемп": на Закарпатті відкрили літній простір для дітей та молоді

05.06.2022 19:55 Суспільство

5 червня у Сваляві відкрили перший літній простір для дітей та молоді віком від 7 до 17 років.

5 червня у Сваляві відкрили перший літній простір для дітей та молоді віком від 7 до 17 років.

Про це повідомили на сайті ЮНІСЕФ. Тут учасники табору зможуть взяти участь у воркшопах, кінопереглядах та інших видах дозвілля. "Спільно кемп" планують проводити по черзі у різних містах Закарпаття.

У повідомленні на сайті ЮНІСЕФ зазначили, що до "Спільно кемпу" можуть приєднатися як місцеві діти, так і діти вимушених переселенців. Табір матиме дві програми — основну (для учасників від 7 до 17 років) та відкриту (для всіх дітей, молоді та батьків).

"Щоденна відкрита програма з 5 червня містить лекції, воркшопи, кіноперегляди, ігри щодо демократії, урбанізму, інклюзивності, науки, культури, мінної безпеки, медіаграмотності тощо. Крім того, учасники Спільно Кемпу на практиці долучаться до життя громади та волонтерської діяльності", — повідомили в організації.

Основна програма стартуватиме 11 червня. Вона розрахована на три вікові групи: 7-10 років, 11-14 років, 15-17 років. Зареєструватись на неї можна за посиланням до 20:00, 8 червня 2022 р.

"Протягом трьох тижнів учасники дізнаються про соціальні та життєво важливі теми: піклування про себе, здорові звички, екологічні проблеми, вирішувані тут і зараз, свідоме споживання тощо", — йдеться у повідомленні ЮНІСЕФ.

У липні "Спільно кемп" працюватиме у Хусті, а в серпні — у Берегові. У кожному з міст табір працюватиме три тижні.

Нагадаємо, Українського нардепа затримали у Молдові

Читайте на ГК:"Це шедевр!": на Закарпатті водій маршрутки під псевдонімом "Глазовий" укотре "задав жару" своїми талантами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Маршрут Свалява - Поляна: мережу підкорює відео зі співучим водієм маршрутки на Закарпатті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Сваляві підприємство заборгувало громаді понад чверть мільйона гривень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська