1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті проводять моніторинг цін на пальне в АЗС області

26.05.2022 17:15 Суспільство

ГУ ДПСС в Закарпатській області здійснює заходи щодо дотримання суб’єктами господарювання на роздрібному ринку пального вимог щодо формування цін.

 ГУ ДПСС в Закарпатській області здійснює заходи щодо дотримання суб’єктами господарювання на роздрібному ринку пального вимог щодо формування цін.

Фахівцями Держпродспоживслужби в Закарпатській області проводиться моніторинг цін на пальне на автозаправних станціях області.

Зазначаємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.22р № 597 скасовано державне регулювання цін на бензин та дизельне паливо. При цьому суб’єкти господарювання, як і раніше, зобов’язані завчасно декларувати ціни у разі їх підвищення.

Станом на 25 травня 2022 року спеціалістами сектору контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області проведено кілька позапланових заходів державного нагляду (контролю). За результатами проведених заходів застосовано адміністративно-господарські санкції за порушення державної дисципліни цін.

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області наголошує на неприпустимості необґрунтованого завищення цін в умовах воєнного стану, а порушення правил ведення підприємницької діяльності матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Нагадаємо, Українці оживають: люди стали більше купувати техніки та відвідувати ресторани

Читайте на ГК:Румунія і Угорщина продовжили термін вантажних перевезень без дозволів
Читайте на ГК:У КПП "Ужгород" та "Тиса" на Закарпатті фіксують черги на виїзд
Читайте на ГК:Угорська реформатська благодійна служба прибула на Закарпаття (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська