1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті перевіряють місця перебування внутрішньо переміщених осіб

26.05.2022 14:08 Суспільство

Обстежують місця тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб в Ужгородському районі

Обстежують місця тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб в Ужгородському районі

На виконання Розпорядження Закарпатської військової адміністрації від 28.04.2022 № 150 «Про моніторингові групи для моніторингу місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб», Розпорядження Ужгородської військової адміністрації Закарпатської області від 05.05.2022 № 19 «Про моніторингові групи для обстеження місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб в Ужгородському районі», з 12 травня 2022 року Ужгородською філією ДУ „Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” комісією проводяться моніторингові обстеження місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації. Станом на 25.05.2022 року комісійно обстежено 17 пунктів тимчасового перебування осіб на території Ужгородського району, крім міста Ужгород та Перечинської громади.

На території Ужгородського району розміщено 72 пункти тимчасового перебування осіб (у місті Ужгород – 28 пунктів), в яких мешкає 4508 осіб, в тому числі 1336 дітей. Зокрема, в м. Ужгород – 3375 осіб, з них – 933 дітей.

Під час обстежень проводилась оцінка умов проживання внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться в місцях тимчасового перебування, їх облаштування (водопостачанням та водовідведенням, станом санітарних вузлів та умивальних кімнат, умовами зберігання та поводження з побутовими відходами, проведенням дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних, інших санітарних і протиепідемічних заходів), забезпечення засобами гігієни, надання домедичної та першої медичної допомоги, стану забезпечення харчуванням, водою питною тощо. Під час обстеження (моніторингу) місць тимчасового перебування, проводилися лабораторні та інструментальні дослідження, випробування, вимірювання та експертиза факторів середовища життєдіяльності.

За результатами лабораторних досліджень 4 взірці питної води не відповідали вимогам ДСан ПіН 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”. Спеціалістами Ужгородського управління підготовлено та надіслано приписи керівникам закладів та головам виконавчих комітетів територіальних громад.

Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Нагадаємо, На Закарпатті призначили нового директора «Обласного госпіталю ветеранів війни».

Читайте на ГК:До Закарпатських медзакладів надійшла допомога із Відня (ФОТО)
Читайте на ГК:Краса, що осипається й тоне в смітті: у мережі оприлюднили фото закарпатських зупинок, оформлених колись видатними художниками (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді горів приватний будинок
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська