1. Новини Закарпаття
  2. >

У Лисичанську горить нафтопереробний завод, ситуація в Сєвєродонецьку - критична

24.05.2022 22:35 Суспільство

Влучання в НПЗ систематичні, а ситуація у Сєвєродонецьку стала критичною

Влучання в НПЗ систематичні, а ситуація у Сєвєродонецьку стала критичною

Російські військові обстріляли нафтопереробний завод у Лисичанську, спостерігається дим. Про це повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"У Лисичанську спостерігали густий дим з боку нафтопереробного заводу, який знаходиться біля прострілюваної траси "Лисичанськ-Бахмут". Влучання в НПЗ систематичні", — повідомив Сергій Гайдай.

Також Гайдай додав, що понад 10 будинків пошкоджено в обласному центрі та Лисичанську.

Водночас, у невеликій контрольованій Україною частині Луганської області ситуація на межі критичної, російські окупанти буквально знищують усі поспіль, сьогодні увечері повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, Сєвєродонецьк сьогодні знову закидали авіабомбами, місто ледве живе… Загарбники наступають не лише на нинішній обласний центр, а й скрізь, де ще тримають оборону ЗСУ та Нацгвардія — на Горське, Білогорівку. 

Щодо траси на Бахмут, яка є єдиною для зв'язку з тим самим Сєвєродонецьком та Лисичанськом, то вона прострілюється ворогом, там уже помічені російські ДРГ.

Нагадуємо, Дев’яноста доба війни: оперативна інформація станом на вечір 24 травня 

Читайте на ГК:"Вирішальний момент для ЄС": Голова Євроради зробив заяву щодо України
Читайте на ГК: Європарламент ухвалив резолюцію про Україну і Молдову. Але це ще не остаточне рішення про кандидатство у ЄС
Читайте на ГК:Ще одна категорія українців може отримати відстрочку від мобілізації