1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відбулася зустріч місцевої влади з представниками Японії (ФОТО)

11.05.2022 12:15 Суспільство

Про це повідомляють у прес-службі Ужгородської міської ради.


Про це повідомляють у прес-службі Ужгородської міської ради.

Із намірами збудувати в Ужгороді дитячий будинок напередодні в міську раду обласного центру Закарпаття завітали гості з Японії – сенатор JCI (Junior Chamber International – Міжнародної молодіжної палати) Хідето Чу-йо та директор медіаагентства Юкі Секі.

JCI – некомерційна міжнародна організація, яка об’єднує понад 200 тисяч молодих лідерів та підприємців із понад 100 країн світу.

На зустрічі із міським головою Богданом Андріївим та його заступниками Вадимом Борцем і Василем Пинзеником японські представники JCI розповіли, що планують знайти кошти і можливості, щоб побудувати в Ужгороді будинок для дітей, які через війну залишилися без батьків і близьких.

Міська влада готова безкоштовно передати для цього земельну ділянку.

Домовилися, що через тиждень, після того, як представники Японії обговорять аналогічні наміри у Дніпрі, організують перемовини з проєктантами, щоб попередньо визначити орієнтовні фінансові потреби для такого проєкту.

Представниця JCI в Ужгороді Олена Жулінська зазначила також, що Ужгород може укласти угоду про співпрацю з одним із японських міст, яке стане побратимом обласного центру Закарпаття.

Нагадаємо, на Закарпатті поліцейські повернули переселенці зниклу дитину. Де знайшли хлопчика?

Читайте на ГК:Краса, що осипається й тоне в смітті: у мережі оприлюднили фото закарпатських зупинок, оформлених видатними художниками (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді горів приватний будинок
Читайте на ГК:5600 упаковок дитячого харчування HIPP передали з Угорщини на Закарпаття
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська