1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські освітяни підвищать кваліфікацію з використання системи HUMAN

11.05.2022 10:45 Суспільство

У першому потоці навчання, який стартував, візьмуть участь 3388 педагогів, другий потік заплановано розпочати 7 червня.

 У першому потоці навчання, який стартував, візьмуть участь 3388 педагогів, другий потік заплановано розпочати 7 червня.

Педагоги Закарпатської області 10 травня розпочали навчання з опанування системи HUMAN, що проходить у рамках спільного проєкту української IT-компанії та департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА. 

У результаті тритижневого навчання учасники опанують навички використання LMS (Learning management system) “HUMAN Школа”, що дозволить упровадити систему на рівні всієї школи та області. Завдяки цьому Закарпаття стане чи не першою областю в Україні, що оцифровує освітні показники та формує з них візуалізовану аналітику в режимі реального часу.

Нагадаємо, що українська освітня компанія HUMAN безкоштовно надала школам Закарпатської області базову версію системи “HUMAN Школа” терміном на три роки. Система дозволить освітянам проводити дистанційне навчання та вести електронний документообіг на єдиній платформі. Батьки учнів зможуть отримувати інформацію про діяльність закладу та навчальні досягнення своєї дитини з телефону.

Педагоги упродовж трьох тижнів будуть готуватися до повноцінного упровадження єдиної системи управління навчанням “HUMAN Школа”. За цей час вони пройдуть шість відеоуроків, виконають шість теоретичних завдань, візьмуть участь у консультаційному вебінарі та підтвердять свої навички під час фінального тестування. Усі, хто успішно пройдуть фінальне тестування, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 12 годин та будуть готові до використання системи на рівні всієї школи.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, у Словаччині навчаються близько 10 тисяч дітей з України

Читайте на ГК:Вулицю у звільненому Ізюмі назвали на честь Героя із Закарпаття
Читайте на ГК:Жахлива трагедія на Закарпатті: у житловому будинку загинули четверо людей, п'ятеро - постраждали
Читайте на ГК:Світла не буде 15-16 годин: який графік вимкнення електроенергії діятиме на Закарпатті 21 грудня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська