1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Працівник Світового банку щотижня привозить "гуманітарку" до Закарпаття (ФОТО)

05.05.2022 12:35 Суспільство

З першого дня війни співробітник Світового банку Владімір Бенч зорганізував велику кількість волонтерів та громадських організацій Пряшівського краю з метою допомогти Україні у час війни.

З першого дня війни співробітник Світового банку Владімір Бенч зорганізував велику кількість волонтерів та громадських організацій Пряшівського краю з метою допомогти Україні у час війни.

Щотижня він разом з людьми доброї волі зі Словаччини збирає гуманітарну допомогу та особисто доправляє її в Закарпаття. команда Агентства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва "Закарпаття" допомагає Владіміру Бенчу у розповсюдженні гуманітарних вантажів у територіальні громади Закарпаття та інші установи області.

За словами директора Агентства Володимира Феськова, за більш ніж два місяці війни допомогу від волонтерів Словаччини щотижня отримують працівники благодійного фонду «Серце до серця Закарпаття», громадська організація «Сила Ужгорода», тимчасовий прихисток «Мама і маля», військові, прикордонники та територіальні громади області.

«Окрім реалізації міжнародних проєктів наша команда з перших днів війни проводить активну роботу з координації та розподілу гуманітарних вантажів з країн Європейського союзу. Власне, так і розпочалася наша співпраця з великим другом України Владіміром Бенчем. Завдяки його ініціативі нещодавно вдалося скоординувати гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, котрі знайшли тимчасовий прихисток у Довжанській територіальній громаді. Також нам стало відомо, що в Оноківській ТГ планують облаштовувати додатковий шелтер для вимушених переселенців, тож пан Бенч привіз туди необхідну кількість ліжок, матраців, постільної білизни, подушок і ковдр»,- зазначає Володимир Феськов.

Своєю чергою, Владімір Бенч розповідає, що під час збору гуманітарної допомоги орієнтується саме на потреби переселенців Закарпаття, тому першочергово привозять харчові продукти, засоби гігієни, лікарські засоби та медичні препарати.

«Збір гуманітарної допомоги у Пряшівському краї працює злагоджено і безперебійно. У Словаччині велика кількість людей неабияк переймаються подіями, які зараз відбуваються в Україні, тож інтенсивність допомоги від нашої країни буде тільки зростати», - наголошує Владімір Бенч.

Нагадаємо, біля "срібного джерела" на Закарпатті обвалилась підпірна стінка та обвалився грунт (ФОТО)

Читайте на ГК:До Закарпатських медзакладів надійшла допомога із Відня (ФОТО)
Читайте на ГК:Краса, що осипається й тоне в смітті: у мережі оприлюднили фото закарпатських зупинок, оформлених колись видатними художниками (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді горів приватний будинок
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська