1. Новини Закарпаття
  2. >

«Щоб хірург зробив помилку»: у мережі обговорюють операцію Путіна й вірять в «хороший кінець»

05.05.2022 10:15 Суспільство Голос Карпат

Із ряду ЗМІ вже відомо, що президента РФ Путіна готують до операції у результаті загострень онкохвороби.

Із ряду ЗМІ вже відомо, що президента РФ Путіна готують до операції у результаті загострень онкохвороби.

Як інформують певні джерела, операція диктатора має відбутись в найближчий період і, за словами лікарів Путіна, зволікати у цьому плані не варто. Зокрема, щодо операції 69-річного президента РФ Володимира Путіна, який передасть керування Росією на момент своєї відсутності Миколі Патрушеву, інформує британський таблоїд The Sun

«69-річний російський лідер може лягти під операційний ніж з переходом влади до 70-річного прибічника жорсткої лінії миколи патрушева, який є ключовим розробником стратегії війни та людиною, яка переконала путіна, що Київ заповнений неонацистами», – пише видання.

В британських ЗМІ зазначають, що Путін бореться з онкологією черевної порожнини й водночас у нього прогресує хвороба Паркінсона. У той же час, про майже цілий «букет хвороб» Путіна насамперед стало відомо із публікацій на телеграм-каналі Генерал СЗР, який ведеться від імені колишнього генерала Служби зовнішньої розвідки Росії, і має майже 280 тисяч передплатників.

Канал публікує нібито інсайдерську інформацію про Путіна та його оточення. З осені 2020 року тут регулярно з'являється інформація про букет серйозних захворювань, на які нібито страждає Володимир Путін, а також їх прогресування – хвороби Паркінсона, онкології та шизофренії, – пише кореспондент 

Операційний стіл змінить все: «Щоб хірург зробив помилку»

Операцію Путіна зараз активно обговорюють у мережі Фейсбук. Тут воліють аби «хірурги зробили усе можливе й пришвидшили смерть диктатора». Українці бажають Путіну, «аби той не відійшов від наркозу», «щоб зовсім мозок відмовив», «пішло загострення на віки вічні» та «харчувався власними екскрементами до кінця своїх днів».

–Може ж надріжуть щось таке, аби здох… – пише Володимир.

–Може здохне швидше, – додає Ніна.

Операція Путіна може виявитись черговим «замулюванням» очей

Хоч одні й вірять в хворобу Путіна та бажать йому по заслугах, є й скептики. За словами останніх, не «поспішати б нам розслаблятись», бо хто його знає, чи хворий Путін узагалі і чи варто чекати на чимшвидший кінець тирана.

Припущень того, що уся ця інформація із раковим захворюванням Путіна та його підготовка до операції найближчим часом може бути черговим «м’ячем» брехні із боку РФ, є чимало. Зокрема, український народ побоюється ще більш «підступного плану» диктатора, до якого той ніби готується, прикриваючись смертоносним захворюванням.

 

 

Нагадаємо, «Пекло уже зачекалось»: у мережі обговорюють «похорони» Путіна та публікують ряд мемів із цього приводу (ФОТО)

Читайте на ГК:У Білорусі розконсервують техніку, яку можуть перекинути в Україну
Читайте на ГК:Це буде тривала війна: експерт про агресію рф проти України
Читайте на ГК:На Сумщині окупанти "гатили" забороненими фосфорними снарядами - відео з обстріляного села (ВІДЕО)

 

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська