1. Новини Закарпаття
  2. >

Росія має намір закрити Україні доступ до Чорного моря - розвідка

05.05.2022 08:32 Суспільство

Загарбники готові й надалі завдавати ударів по цивільній інфраструктурі у спробі послабити рішучість України.

Загарбники готові й надалі завдавати ударів по цивільній інфраструктурі у спробі послабити рішучість України.

Російські війська продовжують атакувати такі міста України, як Маріуполь, Одеса та Херсон, щоб повністю взяти під свій контроль доступ до Чорного моря. Про це йдеться у звіті британської розвідки, оприлюдненому у середу, 4 травня.

"Напади на ключові міста, що тривають, такі як Одеса, Херсон і Маріуполь, підкреслюють їхнє (росіян - ред.) бажання повністю контролювати доступ до Чорного моря, що дозволить їм контролювати морські шляхи сполучення України, що негативно позначиться на її економіці", - зазначили у відомстві.

За даними розвідників, наземні операції російських окупаційних військ зосереджені на сході України, але Росія продовжує завдавати ракетних ударів по всій території країни, щоб залякати та деморалізувати українців.

"Оскільки російські операції зайшли в глухий кут, невійськові цілі, включно зі школами, лікарнями, житловими будинками та транспортними вузлами, продовжують бомбитися, що свідчить про готовність Росії атакувати цивільну інфраструктуру у спробі послабити рішучість України", - додали в Міноборони Британії.

Нагадаємо, війська РФ вдарили ракетами по Краматорську

Читайте на ГК:Російські танки дійшли до Варшави: у Польщі відбудеться виставка знищеної в Україні російської військової техніки
Читайте на ГК:Вперше за сто років: Росія оголосила дефолт за суверенним боргом - Bloomberg
Читайте на ГК:“Надасть цифровий слід як доказ”: в Чехії розробили мобільний додаток для отримання згоди на секс
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська