1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Такі люди, як чарівна паличка": зворушливий пост військового із Закарпаття про свого земляка (ФОТО)

30.04.2022 13:15 Суспільство

Мова іде про Олександра Комарницького. Родом зі Свалявщини. Зараз він на фронті, захищає Україну від російських загарбників.

Мова іде про Олександра Комарницького. Родом зі Свалявщини. Зараз він на фронті, захищає Україну від російських загарбників.

Зворушливою розповіддю про свого побратима поділився у мережі Фейсбук Максим Андрійчук.

До вашої уваги оригінал посту без змін:

Всім привіт і миру! Сьогодні хочу розповісти коротенько про Олександр Комарницкий. Свалявчанин з (Бистрого), який почувши про повномаштабний наступ орків, відразу приїхав до дому з Словакії (без усяких вагань), бо знає, що таке війна.

Олександр має бойовий досвід з 2014 року. Тоді також один з перших став на захист батьківщини. Я особисто Олександра не знаю, але багато чув про його доброту від його знайомих, друзів, сосідів і вони розповідають про нього як про ЛЮДИНУ яка завжди приходить на допомогу, навіть коли не просять його, але він відчуває потребу других людей на рівні екстрасенса. (Коли сидиш і журишся, як би вирішити проблему, а тут Сашко приходить, піднімаючи настрій і допомагає з усім впоратись).

Такі люди як Олександр, дуже потрібні кожному з нас, бо вони як чарівна паличка з'являються в нашому житті. Знаю на 100 відсотків, що він хотів би сказати своїй мамі та своїй любимій донечці: ( я тебе безмежно ціную, люблю і сильно-сильно хочу вас обійняти, але ще трішки зачекайте, бо мушу допомогти нашій країні, нашим людям, щоб ви жили в мирі та з посмішкою і обов'язково в нас все буде добре). Ну а як інакше...

Якщо Олександр завжди приходить на допомогу (тільки так я уявляю його послання рідні і всім вам люди). Мамі Олександра, особливий привіт від нас, побратимів Олександра. Хоч ми і не знайомі, але я надіюсь, що коли приїдемо до дому з перемогою, то обов'язково зустрінемось з Олександром. Фото нашого Свалявчанина Олександра.Слава Україні! Героям Слава! Слава нашим добрим Людям!

Нагадаємо, "Завадили природному ходу історії": Лавров порадив Заходу змиритись із "новими геополітичними реаліями"

Читайте на ГК:"Це шедевр!": на Закарпатті водій маршрутки під псевдонімом "Глазовий" укотре "задав жару" своїми талантами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Маршрут Свалява - Поляна: мережу підкорює відео зі співучим водієм маршрутки на Закарпатті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Сваляві підприємство заборгувало громаді понад чверть мільйона гривень

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська