1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті збиратимуть дані про всіх, хто приїхав у область: запрацював Ситуаційно-аналітичний центр (ВІДЕО)

27.04.2022 14:07 Суспільство

Сьогодні на базі Закарпатської ОВА було розпочато роботу Ситуаційно-аналітичного центру.

Сьогодні  на базі Закарпатської ОВА було  розпочато  роботу Ситуаційно-аналітичного центру.

Про це у Фейсбук повідомив Віктор Микита, очільник області. 

Високотехнологічна цифрова платформа дозволяє отримувати інформацію щодо можливих загроз, аналізувати ризики та гарантувати оперативне реагування правоохоронних органів, військових формувань, екстрених служб та інших суб’єктів забезпечення оборони та безпеки на території нашого регіону.

“З перших днів наступу окупанта на Україну ми шукали сучасне та дієве рішення, котре дозволить посилити та зробити максимально ефективним безпековий сектор Закарпаття. Для виконання цієї надскладної місії в умовах воєнного стану ми залучили одних із найкращих фахівців кібернетичної та інформаційної безпеки.  І сьогодні це рішення вже інтегроване у систему безпеки області та працює на виконання критично важливих завдань”, - повідомляє Микита.

У Центрі обладнані спеціальні робочі місця для аналітиків правоохоронних органів, військових формувань, екстрених служб та інших суб’єктів забезпечення оборони та безпеки Закарпаття.

Мета системи – швидкий пошук і виявлення осіб з групи «ризику» та тих, хто може бути причетним до розвідувально-підривної та кримінальної діяльності на території області методом фіксації й розпізнавання облич людей, які прибувають у регіон або рухаються транзитом.

На всіх об’єктах критичної інфраструктури, основних транспортних артеріях, пунктах пропуску, місцях в’їзду та виїзду на Закарпатті, вокзалах і станціях встановлюють високотехнологічні камери. Вони забезпечуватимуть збір даних про кожну особу чи транспортний засіб, котрі приїхали в регіон.

Інформація передається до Ситуаційно-аналітичного центру ОВА, де спеціальний модуль розпізнавання облич автоматично ідентифікує людину за відеозображенням. Він аналізує обличчя, порівнюючи їх із заздалегідь створеною базою електронних файлів, які накопичують у відповідній бібліотеці.

Аналогічний процес відбувається й із транспортними засобами.

Нагадаємо, Закарпатець "під градусом" холоднокровно зарізав родича (ФОТО)

Читайте на ГК:Лише клієнти-боржники отримають рахунки від «Закарпатгаз Збут» у червні 2022
Читайте на ГК:Закарпатка виборола ще одну медаль на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті проходить важливий Економічний форум
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська