1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді, у міській дитячій лікарні, відкрили волонтерський медпункт

14.04.2022 17:55 Суспільство

Волонтерський медичний пункт для допомоги вимушеним переселенцям, які зараз в Ужгороді, створили в приміщенні реабілітаційного корпусу міської дитячої клінічної лікарні (вул. Ференца Ракоці, 5).

Волонтерський медичний пункт для допомоги вимушеним переселенцям, які зараз в Ужгороді, створили в приміщенні реабілітаційного корпусу міської дитячої клінічної лікарні (вул. Ференца Ракоці, 5).

Тут у будні із 9:00 до 16:00 можна отримати консультацію спеціалістів кафедри сімейної медицини та амбулаторної допомоги УжНУ, інших фахівців, рецепт за державною програмою «Доступні ліки», електронне направлення до вузькопрофільних фахівців, скерування на безкоштовну фізичну та нейропсихологічну реабілітацію дітей.

Кожного, хто звертається, оглядає лікар, консультує, якщо є в наявності з гуманітарної допомоги потрібні препарати – надає їх людині.

До створення пункту долучилися: управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради, викладачі кафедри сімейної медицини та амбулаторної допомоги УжНУ, інтерни та студенти старших курсів медичного факультету нашого університету, лікарі, які приїхали з інших областей України, де тривають бойові дії.

Планують залучати також іноземних експертів із реабілітації та сімейної медицини.

Заступник начальника управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради Ірина Столярова наголосила: у пункті медичної допомоги в «Совиному гнізді» працювали по кілька годин, фармацевти видавали ліки першої необхідності або ж, якщо людина чітко знала, який препарат потрібен (за навності).

Зараз же недужих оглядають медики, ведеться чіткий облік і звернень, і виданих препаратів, буде проводитися аналіз, з якими найчастіше діагнозами звертаються, чи можна проводити профілактику, які потрібні ліки тощо. У «Совиному гнізді» залишили тільки чергування невеликого пункту для надання невідкладної допомоги і лише з мінімальним набором ліків.

 
Повідомила Ужгородська міська рада.

Нагадаємо, 28-річний ухилянт заплатив 210 тис. грн за фейкову довідку про непридатність до армії

Читайте на ГК:В Ужгороді на двох вулицях буде ускладнений проїзд транспортних засобів
Читайте на ГК:Три закарпатські лікарні отримали допомогу із Австрії (ФОТО)
Читайте на ГК:До Закарпатських медзакладів надійшла допомога із Відня (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська