1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Зниклий безвісти Сокол: дружина і рідні досі розшукують зниклого ужгородця та не втрачають надії (ФОТО)

10.04.2022 12:15 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Дружина та рідні зниклого на Ужгородщині наприкінці грудня 2021 року 34-річного Артема Сокола продовжують пошуки чоловіка та вірять – він живий.

Дружина та рідні зниклого на Ужгородщині наприкінці грудня 2021 року 34-річного Артема Сокола продовжують пошуки чоловіка та вірять – він живий.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, на Закарпатті розшукують зниклого Артема Сокола, який 26 грудня не повернувся додому із с. Кам’яниця, що на Ужгородщині.

Станом на сьогоднішній день, дружина, рідні та друзі Артема, якого досі не знайшли, не втрачають надії та вірять – він живий. Про це ГОЛОСУ КАРПАТ розповіла дружина зниклого ужгородця, Аліна.


"Я періодично, протягом всього цього часу, як він пропав, писала пости в групи розшуку по Україні... нічого. Абсолютно ніяких звісток ні від кого (поліція теж розводить руками + зараз війна). Вірю, відчуваю, він - живий! Але, уже квітень... 4-й місяць і нічого... Можливо хтось із переселенців його впізнає, тому що велика ймовірність, що через удар/падіння міг вдаритися головою та втратити пам'ять і реально не пам'ятати звідки він і хто він...", - каже дружина Артема Сокола, Аліна.

Також, до усіх, хто володіє будь-якою інформацією стосовно зниклого, жінка звертається із проханням про це повідомити на лінію 102.Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, дружині зниклого ужгородця Артема Сокола погрожують з "Л/ДНР"

Читайте на ГК:В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп'яніння пропонував хабар правоохоронцям
Читайте на ГК:Організація Червоного хреста надала допомогу переселенцям в Ужгороді
Читайте на ГК:В Ужгороді на двох вулицях буде ускладнений проїзд транспортних засобів

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська