Лємєнов про те, чому ж окупанти не перестають нести втрати в одному й тому ж самому місці.
Українські захисники вже вдесяте накрили росіян у Чорнобаївці. Та це не означає, що ворог настільки тупий, аби щоразу повертатися на загибель. У них просто немає іншого виходу.
Про це 24 березня на своїй фейсбук-сторінці розповів Олександр Лємєнов. Він пояснив, що гвинтокрили, на відміну від літаків, мають невелику дальність польоту.
Чому ворог знову і знову сідає в Чорнобаївці
Лємєнов зазначив, що говорячи про серію МІ та КА, мовиться про практичну дальність у 500 – 800 кілометрів. "Це туди й назад. Треба розуміти, що ця дистанція ще залежить від маси. Це впливає, але не критично", – підкреслив він. Й додав, що гвинтокрили виконують ударну, транспортно-бойову, транспортну, "спеціальну" й інші ролі.
"Припустимо, аеродроми у Сімферополі. Ще раз, припустимо! Туди й назад – 550 кілометрів. Це критично, бо гвинтокрили летять, зависають, атакують, висаджують десант", – пояснив Лємєнов.
Він переконаний, що логіка – проста. Чорнобаївка є об'єктом критично важливої військової інфраструктури для російських загарбників. Мовляв, просто "сісти у степу" – не можна, адже пил забиватиме двигуни. Якщо ж піде дощ, гвинтокрили "просядуть у в'язке місиво херсонських степів".
Росіяни не знають, як діяти
Тому, переконаний Лємєнов, окупанти не настільки тупі, щоб вже вдесяте зазнавати ударів від ЗСУ в Чорнобоаївці. Просто, мовляв, вони не очікували, що за місяць наші захисники зіб'ють понад сотню їхніх літаків.
"Динаміка війни і по цьому напрямку на нашу користь. Перемога вже близько", – вважає він.