1. Новини Закарпаття
  2. >

"Родом з України, воює на боці РФ": цікаві деталі про підполковника, взятого у полон 128-ю бригадою (ФОТО)

22.03.2022 10:15 Суспільство ВАЖЛИВО

До рук 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади потрапив новий полонений, котрого взяли в ході сутички з підрозділом 58-ї армії РФ.

До рук 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади потрапив новий полонений, котрого взяли в ході сутички з підрозділом 58-ї армії РФ.

128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада взяла у полон начальника групи інформаційно-психологічної протидії військової частини 47084 російської армії Кошеля Александра Олеговича. Народився 5 квітня 1982 року, особистий номер Ф-905994, військове звання – підполковник. Про це повідомляє  Ярослав Галас у мережі Фейсбук.

Новий полонений 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, котрого взяли в ході сутички з підрозділом 58-ї армії РФ. Постійне місце дислокації в/ч 47084 – м.Владікавказ, республіка Північна Осетія – Аланія. На одному з фото – місце бою і знищена російська військова вантажівка.Одразу після взяття Кошеля в полон росіяни кинули значні сили на його визволення. У тому числі підняли авіацію, яка завдала вогневого удару по наших штурмовиках. Однак ніхто внаслідок ворожого вогню не постраждав, полоненого доставили в безпечне тилове місце.

Під час особистого огляду бійці 128 бригади з подивом виявили, що підполковник Кошель носить спідню білизну й шкарпетки з позначками «Збройні Сили України». Промовистий доказ, що штабісти росармії визнають – навіть труси й шкарпетки ЗСУ кращі за спідню білизну перехваленої «другої армії світу».Відчайдушні спроби ворога визволити полоненого зрозумілі – Кошель був на прямому зв’язку з командуючим 58 армії РФ генерал-лейтенантом Михайлом Зуськом, котрому особисто робив щоденні доповіді.

До речі, сам Зусько родом із України – із невеличкого с. Ветли Камінь-Каширського району Волинської області. Зараз він воює проти України, але геть невдало. 58 армія РФ намагалася просунутися вглиб нашої території на Миколаївському напрямку і півтора тижні тому була вщент розбита Збройними Силами України (у тому числі підрозділами 128 бригади). Після цього Зуська неформально «охрестили» найбездарнішим російським генералом.

Зараз полонений Кошель дає покази нашим контррозвідникам. Погляньте ще раз на його вираз обличчя – москалик таки второпав, що вскочив у халепу!- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, "Вистачило одного пострілу": бійці 128-ї бригади знищили основний бойовий танк російської армії Т-90 (ФОТО)

Читайте на ГК:В Україні фізично знаходяться 12 підозрюваних у воєнних злочинах – Венедіктова
Читайте на ГК:У МВС розповіли, які боєприпаси використовують російські окупанти
Читайте на ГК:У Білорусі розконсервують техніку, яку можуть перекинути в Україну

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська