1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті запустили цифрове ТБ з усіма основними українськими каналами

07.03.2022 15:17 Суспільство

ТБ доступне у будь-якому браузері та на всіх пристроях, що підключені до інтернету

ТБ доступне у будь-якому браузері та на всіх пристроях, що підключені до інтернету

У Закарпатській області запустили цифрове телебачення, яке навіть за умови дуже низької якості інтернет-зв’язку може транслювати усі основні українські телевізійні канали. Цифрове ТБ має назву «Русскій воєнний корабль…» із адресою rkin.tv, відкривається у будь-якому браузері та на будь-якому пристрої з підключенням до інтернету. Канал доступний не тільки на території Закарпаття, а й по всій Україні та закордоном. Ініціативу реалізували відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації військової адміністрації спільно із закарпатськими ІТ-розробниками та фахівцями «ОмегаТВ».

Як під час брифінгу повідомив заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Олександр Пацкан, наразі на території області інтернет і мобільний зв’язок працюють добре, однак, на випадок загроз, на Закарпатті готують окрему мережу, яка не буде стосуватися загальної. Крім того, представники «ОмегаТВ» уже створили для мешканців області цифрове телебачення із доступом до всіх основних українських телеканалів.

«Адресу rkin.tv, можна вводити у будь-якому браузері та на будь-якому пристрої – телефон, планшет, комп’ютер. Ми спеціально зробили веб-версію, яка не вимагає встановлення жодних додатків. Ця система розгорнута як абсолютно незалежна від Києва і центральних наших потужностей мовлення в Ужгороді та Закарпатті. Під час війни багато ліній зв’язку можуть бути пошкоджені і ті, які залишилися, вони є дуже перевантажені. Заради цього ми зробили незалежну лінію на Закарпатті. У першу чергу – для місцевого населення, а також rkin.tv працює всюди, по всьому світу», – розповів Вадим Алімов, співвласник «ОмегаТВ».

Нагадаємо, Десантники підірвали колону російських окупантів на Луганщині (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Лише клієнти-боржники отримають рахунки від «Закарпатгаз Збут» у червні 2022
Читайте на ГК:Закарпатка виборола ще одну медаль на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті проходить важливий Економічний форум
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська