1. Новини Закарпаття
  2. >

Щодоби прикордонники Чопського загону оформляють до 15 тисяч осіб на виїзд з України (ВІДЕО)

05.03.2022 20:33 Суспільство

Усього з початку війни державний кордон перетнули 140125 осіб, з яких 108126 – українці.

Усього з початку війни державний кордон перетнули 140125 осіб, з яких 108126 – українці.

На західному кордоні України прикордонники Чопського загону забезпечують цілісність та недоторканість державних рубежів, безпеку співвітчизників, а також швидкий і максимально комфортний пропуск осіб і транспортних засобів.

За інформацією у Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон середньому, щодоби прикордонники Чопського загону оформляють до 15 тисяч осіб на виїзд з України. Усього з початку війни державний кордон перетнули 140125 осіб, з яких 108126 – українці.

У період з 24 лютого по 4 березня на виїзд оформлено 94684 громадянина України та 29026 іноземців. За цей же проміжок часу в Україну прибули 13342 українці та 3073 іноземці.

Враховуючи ситуацію, у якій опинилися тисячі наших співвітчизників, керівництво Чопського загону максимально спростило порядок пропуску осіб. Це дало змогу значно зменшити час на проходження контрольних процедур та власне перетин кордону. У результаті, прикордонникам вдалося суттєво зменшити черги автотранспорту та пішоходів, які очікували на оформлення.

У взаємодії з місцевими органами влади, ДСНС волонтерськими організаціями та Червоним Хрестом прикордонники надають подорожнім всебічну підтримку: медичну і психологічну допомогу, гарячу їжу та чай. Разом з тим, керівництво Чопського прикордонного загону звертається до усіх, хто перетинає кордон, з проханням чітко дотримуватися чинного законодавства, зберігати спокій, здійснювати перетин кордону з урахуванням правил, визначених законодавством України, та умов воєнного стану в країні.

Читайте на ГК:Відомо, якою буде погода на Закарпатті в останню неділю червня
Читайте на ГК:У окремих КПП на Закарпатті значні черги на виїзд
Читайте на ГК:У ЦГМ повідомили про небезпеку на Закарпатті 25-26 червня