1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Волонтерський хаб «Венеція» відвідав голова військово-цивільної адміністрації Мукачівського району Едгар Токар (ФОТО)

05.03.2022 18:25 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

В перші дні російської агресії група небайдужих мукачівців звернулася до керівництва Мукачівської РВА з ініціативою створення волонтерського пункту допомоги біженцям із зони воєнних дій.

У військовій адміністрації ініціативу підтримали, пункт допомоги зареєстрували та налагодили постійну комунікацію з волонтерами.

У суботу, 05 березня, очільник Мукачівської РВА із керівниками силових структур відвідав Волонтерський хаб «Венеція», який організували у Мукачеві.

Координатори Волонтерського хабу «Венеція» ознайомили керівника району з роботою новоствореного пункту допомоги вимушеним переселенцям. Розповіли про потужності хабу, ресурс та комунікації, які волонтерам, за неабиякої підтримки благодійників, вдалося налагодити та організувати на сьогоднішній день.

Наразі на базі хабу цілодобово працює харчоблок, який спроможний забезпечити харчуванням близько 250 осіб. Звідси допомагають з харчуванням і Мукачівському територіальному батальйону, за потребою, а також гуртожиткам, які поселяють біженців.

«Наразі ми вже налагодили комунікацію і щоденно забезпечуємо харчуванням на 50 осіб «перше, друге» наш територіальний батальйон. Також, окрім біженців, харчуємо патрулі силовиків, добровольців та пенсіонерів. Комунікуємо із гуртожитками – напередодні, за зверненням, вже нагодували 30 осіб із гуртожитку МДУ. Завдяки численним благодійникам і волонтерам на даний момент маємо необхідний ресурс, щоб розширити ці потужності за потреби», - розповідають волонтери.

Водночас, на базі «Венеції» організовано пункт тимчасового розміщення біженців, що прибувають із зони воєнних дій, який готовий прийняти одночасно 50 осіб. Тут волонтери за потребою забезпечують всім необхідним усіх, хто цього потребує – одяг на будь який вік, взуття, засоби гігієни, продукти харчування (в тому числі дитяче харчування), медикаменти та ін. Необхідне також за зверненням відвантажуємо військовослужбовцям 128-бригади, тероборони, волонтерам, допомагаємо формувати адресні вантажі.

«Усе це вдалося організувати за лічені дні завдяки колосальній підтримці благодійників не лише з Закарпаття та України, а й з різних куточків світу. Наразі ми очікуємо адресні вантажі з Іспанії, Угорщини, Словаччини, Німеччини та ін. Замовляємо з-за кордону те, що не можемо придбати в Україні – відповідно до потреб допомогу адресно відправлятимемо за заявками наших військових під підпис. Щоб наші хлопці отримали те, що потребують» - запевняють волонтери.

До команди хабу Венеція також вже долучилися волонтери з Харкова, які забезпечують цільові потреби пункту та закривають нагальні, в тому числі й фінансові питання.

Також на базі хабу «Венеція» розташовуються волонтери, які займаються цільовим збором забезпечення для військових та оборони нашої столиці.

До волонтерського хабу долучилися і охочі вступити до добровільних патрулів. Наразі групи добровольців спільно з правоохоронцями чергують на вулицях міста щоночі – з настання темноти до ранку.

Крім цього волонтери хабу координують біженців на офіційні штаби місцевої влади та надають усі потрібні людям роз’яснення. Тут можна отримати і психологічну та юридичну допомогу. 

Штаб волонтерського хабу «Венеція» працює ЦІЛОДОБОВО. м. Мукачево, вул. космонавта Беляєва 2

Контактний тел.: 095 122 03 65; 050 668 26 31

Олександра Клімова –загальні питання, комунікація

Андрій Афанасьєв – загальні питання

Євген Ціпф – загальні питання

Роберт Іванчо - безпека, забезпечення, комунікація

Валерій Беца – безпека, забезпечення, комунікація

Сергій Альохін – господарська частина, координація водіїв

Тиберій Долинай – медична частина

Крістіна Беца –координатор роботи штабу, загальні питання

Ірина Коструб - координатор роботи штабу, загальні питання

Олена Ціпф - координатор роботи штабу, загальні питання

Цільова допомога військовим на оборону нашої столиці –

066 9157996 - Валерія

Нагадаємо, депутати Мукачівської міськради звернулись до світових лідерів

Читайте на ГК:У Мукачеві трансформують «стару трикотажку» в громадський простір (ФОТО)
Читайте на ГК:Поза часом і простором: депутатка із Закарпаття виявила таємничі неспівпадіння партійного з'їзду
Читайте на ГК:У Мукачеві попрощалися із загиблим на війні Василем Русином (ФОТО)

 

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська