1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті медики врятували життя 32-річному переселенцю (ФОТО)

04.03.2022 09:15 Суспільство ВАЖЛИВО

В Ужгороді та Великоберезнянському районі збільшили кількість бригад, що надають догоспітальну допомогу. Завдяки цим оперативним превентивним діям, вже вдалося врятувати не одне життя.

В Ужгороді та Великоберезнянському районі збільшили кількість бригад, що надають догоспітальну допомогу. Завдяки цим оперативним превентивним діям, вже вдалося врятувати не одне життя.

Останній приклад- випадок у с. Волосянка, урочище Щербин. На диспетчерський пульт ЗТЦМЕД поступив виклик – у 32-річного чоловіка травма шиї. Бригада № 1301 у складі фельдшерів Павла ДРАНЧАКА, Іванни ВАСИЛЬНЯК та водія Сергія ГОТРИ, терміново виїхала на виклик.

Однак через засніжені дороги доїхати до місця де був пацієнт, автомобіль «швидкої» не зміг. Тоді медики з усім необхідним устаткуванням пішки через півметрові сніги, вирушили до садиби де знаходився пацієнт. Встигли подолати 3 км на одному подиху.

Пацієнт знаходився у вкрай важкому стані, кожна хвилина була на рахунку. Бригада надала догоспітальну допомогу хворому і майже годину стабілізувала його стан для подальшого транспортування. До автомобіля «швидкої» везли всюдихідом, який надав голова місцевого ОТГ.

Далі – медичною автівкою до Ужгородської ЦМКЛ. Зараз загроза життю 32-річному харків’янину минула. Він знаходиться під наглядом медиків і його стан стабільний.

Нагадаємо, на Рахівщині волонтери плетуть маскувальні сітки для української армії

Читайте на ГК:«Скандал за участю ромів, розриті траншеї і лисі гори»: на Закарпатті воюють із «чорними лісорубами» (ФОТО)
Читайте на ГК:"Сумна звістка із фронту": у бою з окупантами загинув закарпатець В'ячеслав Куцик
Читайте на ГК:У школі мистецтв на Березнянщині відзначили випускний (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська