1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Берегівщина: панічні настрої, черги в магазинах та біля банкоматів, виготовлення закордонних паспортів, хвилювання серед ромського населення (ФОТО)

24.02.2022 20:17 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Такою симптоматикою був наповнений перший день оголошеної війни проти України в Берегові та районі.

Уже зранку на вулицях міста стихійно виникали перемовини, що буде далі, чи матимуть якихось наслідків військові дії в Центрі та на Сході в Закарпатті, чи оголосять поголовну мобілізацію дорослого чоловічого населення і таке інше. Коментарі, зазвичай, були різношерстними: одні схилялись до найгіршого, інші були більш оптимістичні. Жодних офіційних роз'яснень ні від компетентних органів, ні від влади не поступало: всі вичікують. 

Натомість у супермаркетах та продовольчих магазинах, на ринку формувалися солідні черги – люди кілограмами скуповували борошно, цукор, інші продовольчі продукти. Найбільше старалися представники ромського населення, котрі брали товар цілими лантухами.

Зранку спостерігалося накопичення людей і біля банкоматів – громадяни намагалися якнайшвидше зняти свої заощадження.

“Однак в одні руки можна отримати не більше 10 тисяч гривень”,- поскаржилася Голосу Карпат одна з відвідувачок.- “А що коли решту не встигнемо зняти?”- звучало риторичне запитання.

А нам здається, що такий порядок існував і до цього часу.

Той, хто володів закордонним паспортом, спробував якнайшвидше покинути країну. Тому перед КПП “Лужанка” теж вишикувалася чималенька черга, яка сягнула околиць геолого експедиції. У кого подібний документ був відсутній, ті взяли в облогу місцеве відділення МРЕО із проханнями оперативно виготовити їм необхідні для виїзду з України папери.

На жаль, від перевантаження система служби дала збій і приймання документів на певний час припинили, що викликало додатковий ажіотаж. Однак начальник обласного управління  Ігор Михайлишин особисто зумів заспокоїти відвідувачів і все владналося.

Зараз у місті та районі спокійно: всі з нетерпінням чекають наступного дня – що принесе він країні?

Нагадаємо, мер Берегова звернувся до жителів із важливим повідомленням.

Читайте на ГК:«Майже 700 тонн»: Берегівський відділ Мальтійської служби милосердя відправляє гумвантажі по всій Україні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатські угорці висловили надію на продовження позитивних зрушень у відносинах між Україною та Угорщиною
Читайте на ГК:На Закарпатті горіла вантажівка з вугіллям
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська