1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Угорщина виділить € 3 млн на добудову сміттєпереробного заводу у Яношах на Берегівщині

18.02.2022 21:59 Суспільство ВАЖЛИВО

Про це повідомив держсекретар Міністерства закордонних справ Угорщини Модьор Левенте

Про це повідомив держсекретар Міністерства закордонних справ Угорщини Модьор Левенте

Про це йшлося на зустрічі з угорським дипломатом Модьор Левенте, повідомив депутат Закарпатської облради від КМКС Йосип Борто.

З його слів, парламентський державний секретар і заступник міністра закордонних справ Міністерства закордонних справ Угорщини, під час зустрічі оголосив про додаткові 3 мільйони євро на завершення будівництва сміттєпереробного заводу в селі Яноші. Планується, що надалі тут перероблятимуть відходи 88 тисяч жителів із 41 населеного пункту.

До слова, будівництво сміттєпереробного заводу в селі Яноші на Берегівщині розпочали ще у 2012 році на кошти Євросоюзу – загальний бюджет складав 973 тисячі 523 євро. Втім, через відсутність полігону для захоронення відходів, він не пропрацював жодного дня.

Пізніше Угорщина заявила, що візьметься за будівництво сміттєзвалища на Закарпатті

Як стало відомо наприкінці січня поточного року, компанія з угорського міста Мішкольц виграла тендер на будівництво сміттєзвалища (полігону побутових відходів) на Закарпатті. 

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, на Закарпатті з берегів позмивало увесь непотріб: пластикові пляшки та сміття тепер пливуть до Угорщини (ВІДЕО)

Читайте на ГК:На Закарпатті вщент згорів автомобіль
Читайте на ГК:На Закарпатті жінка загинула страшною смертю: що з нею сталося
Читайте на ГК:На Берегівщині «Кухня милосердя» отримала генератор від Карітасу Сомбатхейської Дієцезії (ВІДЕО)