1. Новини Закарпаття
  2. >

В Ірані чоловік не мився 70 років: що у нього виявили медики (ФОТО)

27.01.2022 15:11 Суспільство Лайт

Чоловік не мився 67 років, жив у норі, харчувався сирим м'ясом та пив воду з калюж. Вчені заявили, що його стан здоров'я є ідеальним.

Чоловік не мився 67 років, жив у норі, харчувався сирим м'ясом та пив воду з калюж. Вчені заявили, що його стан здоров'я є ідеальним.

В іранському селищі Дежгах вчені обстежили 87-річного Аму Хаджі, який не мився протягом 67 років і харчувався сирим м'ясом. Медики констатували, що попри свій спосіб життя він має ідеальний стан здоров'я, повідомляє видання Daily Star

Зазначається, що місцевий житель не мився після того, як вирішив, що купання принесе йому невдачу і врешті-решт уб'є його. 

Його дієта складається в основному з сирого м'яса тварин, таких як дикобраз, та води, яку Джаджі п'є прямо з калюж. Через свій незвичайний спосіб життя чоловікові було важко знайти друзів чи дівчину, а одне з його улюблених занять – куріння трубки, наповненої гноєм тварин, – ще більше ізолювало його від суспільства. 

Проте місцеві жителі були настільки вражені відданостю Джаджі до свого незвичайного способу життя, що побудували йому невелику халупу, оскільки до цього він жив у норі, виритій прямо в землі. 

Медики, що відвідали халупу Джаджі в селі Дейгях, провели кілька аналізів і сказали, що, незважаючи на свій спосіб життя, пустельник напрочуд здоровий і не має серйозних захворювань. 

Експерти вважали, що під час досліджень знайдуть різні форми паразитів, які могли оселитися на його тілі, але змогли підтвердити, що Джаджа практично не має жодних хвороб або паразитів, незважаючи на відсутність гігієни. Медики підозрюють, що Джаджі залишився здоровим завдяки розвитку надзвичайно сильної імунної системи.

Чоловіка перевірили також на наявність різних форм гепатиту та СНІДу, проте знайшли лише безсимптомну інфекцію трихінельозу.

Читайте на ГК:«Безпрецедентна глобальна криза голоду»: ООН прогнозує катастрофу світового масштабу
Читайте на ГК:Росія готує теракти в Білорусі, аби втягнути її у війну з Україною, - розвідка
Читайте на ГК:Спалахнув ще у повітрі: Зафіксовано кадри моменту падіння ІЛ-76 в Росії (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська