1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відкрили пекарню для вихованців медико-соціального реабілітаційного центру "Дорога життя" (ФОТО)

27.01.2022 12:15 0 Суспільство
 

Учора в Ужгороді відкрили пекарню для вихованців медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя”.

Про мету цієї акції  розповів засновник інклюзивних пекарень Владислав Малащенко, - інформують у прес-службі Ужгородської міської ради.

У  Києві за проєктом “Good Bread From Good People» («Хороший хліб для хороших людей») вже функціонує 21 подібна пекарня. Ужгородській пекарні організатори надали обладнання, витратили понад 200 тисяч гривень на ремонт та меблі.

За його словами, головна мета цих пекарень – навчити працювати, опановувати навички трудової діяльності людей із інтелектуальною інвалідністю. 

В Ужгороді в пекарні працюватиме 20 вихованців денного відділення та трудової діяльності Медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя”.

А цього дня свій перший кекс пекли Уляна Кастран, Андрій Сабов та Олександр Говбел.

Директор Центру Олег Кириленко зауважив: 

«Можливість випікати хлібобулочні вироби дуже важливо в плані соціальної терапії для людей 18 і старше з інтелектуальними проблемами й комплексними вадами. У них йде розвиток побутових навичок, трудова реабілітація, яка в перспективі може дозволити зробити повноцінну пекарню. Наразі ж у пекарні відбуватимуться заняття з трудової терапії 2-3 рази на тиждень по 2 години».

Нагадаємо, "Була його дружиною": з'явились офіційні подробиці від поліції щодо ДТП на Закарпатті, у ході якої загинула жінка

Читайте на ГК:На Закарпатті підбили підсумки першого економічного форуму в регіоні
Читайте на ГК:В Ужгороді виступив оркестр 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади
Читайте на ГК:Закарпаття - друга домівка для релокованих в умовах війни підприємств (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська