1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві затвердили заходи щодо поліпшення військового обліку на території громади

11.01.2022 16:55 Суспільство

Рішенням виконавчого комітету затверджені заходи щодо поліпшення військового обліку на території Мукачівської міської ТГ

Рішенням виконавчого комітету затверджені заходи щодо поліпшення військового обліку на території Мукачівської міської ТГ

Сьогодні виконавчим комітетом Мукачівської міської ради затверджено рішення “Про стан та заходи щодо поліпшення військового обліку військовозобов’язаних та призовників на підприємствах, в установах та організаціях Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік”.

Даним рішенням визначені заходи щодо:

- поліпшення стану військового обліку військовозобов’язаних та призовників;

- завдання з методичного забезпечення військового обліку;

- план звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій Мукачівської міської територіальної громади з обліковими даними Мукачівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Також затверджений план перевірок стану військового обліку та посадовий склад комісії для здійснення перевірок стану військового обліку і бронювання на території Мукачівської міської територіальної громади.

Читайте на ГК:"Допомагають навіть наймолодші": закарпатці подарували прикордонникам освячені обереги (ФОТО)
Читайте на ГК:Волонтерський хаб «Венеція» відвідав голова військово-цивільної адміністрації Мукачівського району Едгар Токар (ФОТО)
Читайте на ГК:Депутати Мукачівської міськради звернулись до світових лідерів