1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 10 січня 2022 — що обіцяють астрологи

10.01.2022 08:25 Суспільство Лайт

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

Овни можуть планувати на цей день поїздки, енергійні пошуки, інтенсивне навчання. Відмінний результат дасть активна співпраця (особливо, якщо вона вже відточена багаторазовими спільними діями). Водночас, не варто обмежувати свою особисту участь у спільній справі, наприклад, свою винахідливість. Навіть при успіху можливі залишкові коливання. Відносно вдалими будуть візити в офіційні інстанції. Найбільші сумніви може викликати питання з юридичної, духовної або етичної області, інформує Ukr.Media.

Телець

Відносно спокійний день для Тельців, які ведуть свої справи автономно. Їм досить тримати в полі зору дрібні деталі, не забувати про елементарні заходи по догляду за зовнішністю, вести здоровий спосіб життя. Якщо ви залежні від інших людей, стежте за мінливою обстановкою і своєчасно підлаштовуйтеся під неї. У першій половині дня можливі клопоти, пов'язані з дітьми або з будь-якими технічними питаннями. Увечері комусь можуть знадобитися ваші послуги або ви самі будете потребувати допомоги.

Близнюки

Близнюкам сьогодні краще уникати ухилу в романтику і остерігатися явного відходу в світ «повітряних замків». Поряд з підвищеною чутливістю і обов'язковою інтуїцією, ключові сюжети дня зажадають від вас цілеспрямованості, певного раціоналізму і відповідальності за свої слова. Ви тільки виграєте, якщо будете ясно уявляти собі свої цілі і в точності дотримуватися заявленого курсу.

Рак

Ракам корисно навести ясність в матеріальній сфері і сфері ресурсів. Якщо ви вже зайнялися цим, зірки радять вам довести справу до кінця (розплатитися з боргом, купити необхідне, утилізувати непотрібне). Решту зобов'язань бажано реструктурувати. Спонтанні придбання і рішення порадують лише в тому разі, якщо вам важливо миттєве задоволення капризу. Якщо у вас завищені претензії до якості і надійності, підсумок зроблених вами імпульсивних дій може вас розчарувати.

Лев

Протягом дня фокус уваги зміститься від матеріального до духовного, від офіційних контактів до більш вільних і невимушених. Увечері багато Левів будуть схильні дивитися на свої перспективи крізь рожеві або чорні окуляри, страждаючи або ідеалізацією дійсності, або непотрібними підозрами. Ваші плани на майбутнє в цей день схожі скоріше на туманні мрії, ніж на тверду програму дій, а пригоди мають сумнівний присмак. Не поспішайте проводити експерименти і обзаводитися новими друзями.

Діва

Сьогодні у Дів можливий підвищений інтерес до дому, батьківщині або «коріння», до сімейної або духовної ієрархії, до теми житла, побуту, до особистості батька, вчителя або близького друга. Важливо усвідомити свою позицію, щоб не відчувати себе чужим серед своїх. Корисна увага до змін, позбавлення від зайвих ілюзій, надлишкових надій. Для одиноких Дів центром турбот може стати їх улюблений домашній вихованець.

Терези

Терезам доведеться аж до вечора тримати в полі зору господарські та матеріальні питання. Можуть зажадати нагляду гроші, цінності, спільні ресурси, грошові операції. Можливо, має бути ряд платежів, закупівля продуктів, матеріалів. Подібні турботи можуть не залишити вам часу на спілкування з потрібними людьми і на зосереджену розумову діяльність (аналітику, планування, систематизацію даних, обробку кореспонденції). Якщо це вам необхідно, доведеться перенести заняття на кінець дня.

Скорпіон

Сьогодні зірки допомагають Скорпіонам підзарядитися від джерела колективної енергії, отримати підтримку від друга або партнера. Корисно на час відволіктися від складання індивідуальних планів і виконання власних забаганок, щоб включитися в життя групи або близької за духом людини, взяти участь в соціальному, сімейному, професійному заході, в будь-якій неформальній акції. Не варто планувати на цей день важливі починання, якщо ви честолюбні і мрієте виключно про особисту славу.

Стрілець

Сьогодні зірки не радять Стрільцям оприлюднювати свої помилки, а в разі удачі розкривати справжні причини свого везіння. Це день, коли в силу вступають приховані обставини, відгукуються події минулого. "Тонкі" моменти сплетуться з економічними реаліями. Уявні містичні збіги на ділі будуть плодом вашої розумної передбачливості. Можна погасити моральний або матеріальний борг.

Козоріг

Козорогам сьогодні не залишається нічого іншого, крім як адекватно реагувати на обстановку. Готуйтеся діяти (або мовчати, вичікувати) з урахуванням навколишньої атмосфери і сформованого ставлення до вас. Має сенс відгукнутися на поклик, але не варто виступати з ініціативою і тим більше продавлювати свій інтерес в односторонньому порядку. Предметне співробітництво краще підтримувати і розвивати на початку дня.

Водолій

Водоліїв чекає успіх на любовному, творчому, педагогічному або політичному терені. Однак лаври переможця не дістануться вам даром, будь-який процес зажадає нестандартного підходу. Можливо, вам доведеться піти на ряд поступок: наприклад, взяти до уваги бажання партнера або очікування публіки. Будьте доброзичливі і дипломатичні, дотримуйтесь балансу інтересів, не ставте власні смаки попереду чужих. Не піддавайтеся почуттю заздрості, інакше запевнення в дружбі з вашого боку будуть виглядати нещирими.

Риби

Для Риб це вдала доба, що дозволяють покластися на натхнення та інтуїцію. День підсилює почуття, загрожує перехлестом емоцій. Ймовірна активна гра уяви, схильність до містицизму, чутливість до музики, мистецтва, тонких планів буття. У відносинах не дуже важливі слова, але бажано, щоб виявилися синхронними переживання і подібними матеріальні запити. Можливий підвищений інтерес до кумира, покровителя, авторитетної особи. Ви самі можете виступити в цій ролі для своїх близьких.

Читайте на ГК:Шістьом містам України присвоєно відзнаку «Місто-герой України»
Читайте на ГК:«Прекратите стрельбу по ядерно опасному объекту!»: що відбувалося на блочному щиті Запорізької АЕС (ВІДЕО)
Читайте на ГК: Ukraine Helpers: в Україні запустили сайт для гумдопомоги з усього світу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська